• این هواپیما مثل هتل است
  • این هواپیما مثل هتل است
  • این هواپیما مثل هتل است
  • این هواپیما مثل هتل است
  • این هواپیما مثل هتل است
این هواپیما مثل هتل استاین هواپیما مثل هتل استاین هواپیما مثل هتل استاین هواپیما مثل هتل استاین هواپیما مثل هتل است

این هواپیما مثل هتل است

عصر ساختمان: یک شرکت هواپیماسازی به تازگی از طرح مفهومی هواپیمایی پرده برداری کرده که در آن کافی شاپ و رستوران و حتی مرکز ماساژ وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان»به نقل ازخبرگزاری مهر، هرچند آینده سفرهای هوایی نامعلوم است و سازندگان هواپیما هر روز محصولاتی تولید می کنند که از فضای مخصوص به مسافران می کاهد، اما این شرکت با هدف بهبود سفرهای هوایی این طرح را به نام «ترانسپوز» خلق کرده است.

در طرح مذکور بخش های داخلی هواپیما قابل تغییر هستند. به عبارت دیگر مسافران علاوه بر راحتی می توانند در راهروهای چنین هواپیمایی تردد کنند، قادر خواهند بود رستوران مورد علاقه خود را انتخاب کنند یا در فضایی کافی و مناسب به امور کاری خود بپردازند.

 

بخش های ماساژ درمانی  و کافی شاپ نیز به حالت کوپه وار ساخته می شود.

 

به عنوان مثال برای هواپیمایی که در مسیر  پاریس- نیویورک تردد می کند، کوپه های مخصوص خواب ساخته می شود. اگر هواپیما مسیر خود را به سمت استانبول هم ادامه دهد، کارگران فرودگاه مدول های تختخواب شو را با کافی شاپ و میزهای تحریر عوض می کنند. به این ترتیب شرکت هواپیمایی می تواند تا حد ممکن نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد.

 

چنین هواپیمایی لوکس به نظر می رسد و احتمالا فقط افراد ثروتمند مشتری آن خواهند بود اما این شرکت اعلام کرده می تواند آن را با صرفه جویی در هزینه ها در بخش تجاری هواپیما و برای باقی مسافران نیز اجرا کند.

جیسون چوا در سیلیکون ولی مسئولیت پروژه این هواپیما را به نام A^3, Airbus را برعهده گرفته است.

Copyright © 2015 - AsreSakhteman by Daustany