• طراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندن
  • طراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندن
  • طراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندن
  • طراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندن
طراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندنطراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندنطراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندنطراحی داخلی آپارتمان 19 متری در لندن

طراحی داخلی آپارتمان ۱۹ متری در لندن

عصر ساختمان - اگر فکر می کنید یک فضای کوچک را نمی توان دیزاین کرد، حتما در این مطلب با ما همراه باشید.

به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، در این پست قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی یک آپارتمان بسیار کوچک که در لندن واقع شده، بیاندازیم. این  آپارتمان 19 متری توسط استودیو طراحی  Ab Rogers Design طراحی و اجرا شده است که این تیم یک آشپزخانه، تخت و یک سرویس بهداشتی را در 19 متر مربع، با حفظ جزئیات، طراحی کردند.

طراحان این استودیو معتقد بودند باید برای ایجاد راه های جدید برای زندگی مردم در بهترین قسمت های شهر، فکری کرد، در نهایت آنها این آپارتمان بسیار کوچک را به عنوان چالشی در طراحی، دیزاین کردند. برای به حداکثر رساندن فضا در آپارتمان، استودیو طراحی Ab Rogers Design  و تیمش تصمیم گرفتند دو واحد زندگی چند منظوره را باهم ادغام کنند.
در یک واحد، مجموعه ای از پله ها  با کمد ترکیب می شوند و این طبقه ها در حالی که  زیرشان کابینت های بلند قرار دارد،  فضایی را برای خواب به وجود می آورند.
همچنین در واحد دیگر یک سرویس بهداشتی با پالت رنگی سفید، ناحیه ای برای پخت و پز و محلی برای انبار کردن وسایل طراحی شده است. متریال غالب در هر دو واحد، تخته سه لا است که در نهایت فضایی راحت و گرم ایجاد کرده اند.

Copyright © 2015 - AsreSakhteman by Daustany