عصر اعتبار

مدیر تامین مسکن کمیته امداد اردبیل:

مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان ۴۸ درصد افزایش یافت

عصر ساختمان- مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال خیران اردبیلی با مشارکت در طرح رضوان بیش از ۴ میلیارد ریال به اقشار آسیب‌پذیر کمک کرده‌اند که این کمکها نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است.

مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان ۴۸ درصد افزایش یافت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از تسنیم، فرهاد آزاد پور صبح امروز در جلسه بررسی تامین مسکن برای مددجویان نیازمند استان اردبیل اظهار داشت: امسال برای 180 خانواده تحت حمایت مسکن مناسب احداث و خریداری شده است چرا که ایجاد سرپناه و ساخت مسکن برای مددجویان یکی از مهمترین دغدغه‌های امدادگران کمیته امداد است تا یکایک خانواده‌های فاقد مسکن، از سرپناهی مستحکم و مقاوم بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: بیش از 17 میلیارد و 726 میلیون ریال برای احداث و خرید مسکن مددجویی برای خانواده‌های تحت حمایت هزینه پرداخت شده است به طوری که یکی از نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت، داشتن یک سرپناه مناسب است که کمیته‌ امداد با تلاش‌ها و فعالیت‌های گسترده‌ای که در این زمینه انجام می‌دهد، درصدد است مشکل مسکن مددجویان را رفع کند.

آزادپور با بیان اینکه 92 منزل مسکونی در روستاها و مناطق محروم استان اردبیل احداث شده و در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفته است، تصریح کرد: بیش از 6 میلیارد و 36 میلیون ریال در راستای ساخت منازل مددجویان ساکن در روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته هزینه شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل گفت: رسیدگی به مناطق محروم در اولویت برنامه‌های این نهاد قرار دارد که پس از بررسی وضعیت مددجویان ساکن در مناطق روستایی، خدمات عمرانی به منظور بهبودی شرایط زندگی آنان ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه 88 واحد مسکونی نیز برای خانواده‌های تحت حمایت در شهرستان‌ها احداث و خریداری شده است، اظهار کرد: بیش از 11 میلیارد و 690 میلیون ریال نیز برای ساخت و خرید مسکن مددجویی برای خانواده‌های تحت حمایت ساکن در شهرها پرداخت شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه 536 منزل خانواده‌های تحت حمایت مورد تعمیرات کلی و جزئی قرار گرفته‌اند، افزود: ارائه خدمات عمرانی به خانواده‌های تحت پوشش بیش از پنج میلیارد و 58 میلیون ریال هزینه در بر داشته است.

آزادپور بیان کرد: احداث، خرید، تعمیر، مقام سازی و ساخت حمام و سرویس بهداشتی از جمله خدمات عمرانی این نهاد به خانواده‌های تحت پوشش محسوب می‌شود و خدمات عمرانی، طبق بررسی مددکاران و نظر کارشناسان حوزه مسکن به خانواده‌های تحت پوشش ارائه می‌شود تا آنان از سرپناهی مقاوم و مستحکم برخوردار باشند.

وی با اشاره به اینکه امسال خیران با مشارکت در طرح رضوان بیش از 4 میلیارد ریال به اقشار آسیب پذیر کمک کرده‌اند، تصریح کرد: در 9 ماهه امسال کمک‌های خیران در قالب این طرح نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 48 درصد افزایش داشته است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل گفت: نیکوکاران در 9 ماهه سال گذشته 2 میلیارد و 700 میلیون ریال در قالب طرح رضوان به خانواده‌های تحت حمایت کمک کرده‌اند که این طرح از جمله طرح‌های حمایتی کمیته امداد است که به منظور تامین و تکمیل مسکن نیازمندان اجرا می‌شود.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  • V-RAY
  • آتش نشانی و ایمنی شهری
  • عصر ساختمان
آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
آرشیو