مدیران خودروعصر اعتبار

پیش‌بینی تداوم طوفان "فلورانس" در روزهای آینده

عصر ساختمان- با افزایش شمار قربانیان طوفان "فلورانس" در ایالات متحده آمریکا، تعداد این قربانیان در کارولینای شمالی به ۱۱ تن از جمله یک نوزاد و در کارولینای جنوبی به شش تن رسید.

پیش‌بینی تداوم طوفان "فلورانس" در روزهای آینده
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، مقامات آمریکایی ضمن صدور هشدارهای مربوطه به شهروندان این دو ایالت اعلام کردند: پیش بینی می‌شود این طوفان طی روزهای آینده نیز در این دو ایالت تداوم یابد.

  سد "هدواترز"  در منطقه "کرستون" کارولینای شمالی نیز با افزایش 32 متری سطح آب در معرض خطر شکست قرار گرفته و سرویس هواشناسی ملی ایالات متحده آمریکا نسبت به تخلیه بلافاصله تمام افرادی که در نزدیکی این سد زندگی می کنند، هشدار داده است.

  در پی این طوفان بیش از 15 هزار نفر از ساکنان کارولینای شمالی در پناهگاه های عمومی پناه داده شده و بیش از 700 هزار نفر نیز با قطعی برق مواجه شده اند. هم چنین مقامات نسبت به تخلیه هزاران نفر از ساکنان حومه رودخانه های "لیتل ریور" و "کیپ فیر" این ایالت هشدار داده‌اند.

  بارندگی‌ها در برخی مناطق کارولینای شمالی به بیش از 76 سانتیمتر رسیده است و باعث طغیان رودخانه ها شده و شدت وزش باد ها 30 مایل بر ساعت برآورد شده است.

  به گزارش اینترنشنال بیزینس تایمز، مقامات ایالات کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی هم اکنون درخواست کمک های مازاد کرده اند و در حال برنامه‌ریزی برای توزیع آب و غذا به شهروندان این دو ایالت طی روزهای آینده هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی