مدیران خودروعصر اعتبار

بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی؛ سال آینده

عصر ساختمان- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیرگذر الغدیر تا پاییز سال ۹۸ به طول می‌انجامد.

بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی؛ سال آینده
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی سخن می گفت، با بیان آنکه بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیرگذر الغدیر تا پاییز سال 98 به طول می‌انجامد، از برگزاری نشست کمیته راهبری پروژه در هفته آتی خبر داد و گفت: در این نشست که با حضور تمام نهادهای دست‌اندرکار و همچنین نماینده سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برگزار خواهد شد، درباره موارد مهمی از قبیل برنامه زمان‌بندی، رفع معارضات و نحوه تامین اعتبارات لازم تصمیم‌گیری خواهد شد.

  در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 نیز حضور داشت.

  بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهم‌ترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود.

  گفتنی است عملیات اجرایی در محدوده های شرقی و غربی پل تقاطع رودخانه کن به منظور فراهم ساختن شرایط اتصال اتوبان تهران- ساوه به بزرگراه شهید بروجردی همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی