مدیران خودروعصر اعتبار

جزئیات تسهیلات ۲۱۰ میلیون تومانی مسکن

عصر ساختمان- مدیر طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن درباره جزییات تسهیلات ۲۱۰ میلیون تومانی گفت: افرادی که در حساب پس انداز مسکن جوانان سرمایه گذاری می کنند، بعد از ۱۵ سال این تسهیلات را دریافت خواهند کرد.

جزئیات تسهیلات ۲۱۰ میلیون تومانی مسکن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، مدیر طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن درباره جزییات تسهیلات 210 میلیون تومانی گفت: افرادی که در حساب پس انداز مسکن جوانان سرمایه گذاری می کنند، بعد از 15 سال این تسهیلات را دریافت خواهند کرد.

     محمدحسن مرادی گفت: حساب جوانان از دیگر انواع تسهیلاتی است که برای خرید توسط بانک تدارک دیده شده است. حساب جوانان یک حساب بلندمدت و 15 ساله است. افراد در این حساب، سپرده گذاری و طی 15 سال تسهیلات دریافت می کنند. متقاضیان باید ماهانه مبالغی را واریز کنند و بعد از 15 سال از سقف تسهیلات استفاده خواهند کرد.

    وی یادآور شد: هم اکنون افرادی که حساب باز کنند می توانند تا 210 میلیون تومان بعد از 15 سال تسهیلات دریافت کنند. در عین حال از سال پنجم به بعد می تواند از تسهیلات این حساب بهره مند شود و با این ترتیب سقف آن پایین تر می آید. نرخ سود تسهیلات آن نیز در حال حاضر 9 درصد است و مدت بازپرداخت نیز حداکثر 20 سال است. این حساب هم برای ساخت و هم برای خرید قابل استفاده است.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی