مدیران خودروعصر اعتبار

دو هزار واحد مسکونی جدید تحویل مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد شد

عصر ساختمان- دو هزار واحد مسکونی جدید، امروز (شنبه) ۱۹ آبان طی مراسمی با حضور سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، تحویل مددجویان زلزله‌زده این نهاد در کرمانشاه شد.

دو هزار واحد مسکونی جدید تحویل مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، فتاح در آئین تحویل واحدهای مسکونی جدید به مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد با اشاره به اینکه خرداد امسال 500 واحد مسکونی تحویل مددجویان این نهاد شد، اظهار کرد:  امروز نیز دو هزار واحد مسکونی دیگر در مناطق قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلان غرب، دالاهو، اسلام‌آباد غرب و ماهی دشت به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.

  وی بابیان اینکه دو هزار و 500 واحد مسکونی ساخته‌شده مربوط به مددجویان 550 روستای استان کرمانشاه است گفت: این واحدها پس از تجهیز و تأمین امکاناتی مانند آب و برق به خانوارهای تحت حمایت این نهاد واگذارشده است.

  فتاح با اعلام اینکه تاکنون چهار هزار و 500 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که در زلزله آسیب‌دیده بودند تعمیر و تحویل داده شده است افزود: ساخت و تعمیر دو هزار و 700 واحد آسیب‌دیده دیگر نیز تا نیمه نخست سال آینده به پایان می‌رسد.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام اینکه متوسط کمک‌های مردمی برای ساخت واحدهای مسکونی روستایی 12 میلیون تومان و واحدهای شهری 15 میلیون تومان است گفت: مردم برای بازسازی منازل مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه تاکنون 60 میلیارد تومان کمک کرده‌اند.

  وی ادامه داد: از زمان وقوع زلزله تاکنون به ارزش 80 میلیارد تومان کالا و لوازم ضروری میان مردم زلزله‌زده این مناطق توزیع‌شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی