مدیران خودروعصر اعتبار

مدیران عامل ناکارآمد تعاونی‌های مسکن مهر هندیجان برکنار می‌شوند

عصر ساختمان- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هندیجان گفت: با مدیران عامل تعاونی‌های مسکن مهر که در تحویل واحدهای مردم اخلال ایجاد کرده و هیچ‌گونه توجهی به شکایات اعضا ندارند به شدت برخورد کرده و آن‌ها را برکنار می‌کنیم.

مدیران عامل ناکارآمد تعاونی‌های مسکن مهر هندیجان برکنار می‌شوند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳:۰۰

   پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم ، غلامحسین عباسپور در نشست‌خبری اظهار داشت: با توجه به طولانی شدن زمان تحویل تعدادی از واحدهای مسکن مهر به اعضا و بی‌توجهی برخی مدیران عامل تعاونی‌ها به شکایت‌های مردمی ما با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم.

  وی افزود: طولانی شدن روند تحویل مسکن‌های مهر به مردم سبب شده سود دوران مشارکت تسهیلات بانکی به نرخ 12 درصد افزایش‌ یافته و منجر به بالا رفتن سود و اصل وام گردیده که مردم از این وضعیت نگران و ناراحت هستند.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هندیجان بیان کرد: بانک عامل باید سریعاً پیشرفت فیزیکی واحدهای ساخته ‌شده و راکد را توسط کارشناسان مربوطه مشخص و تعیین تکلیف  و جهت فروش اقساطی به دفترخانه‌ها معرفی کند.

  مدیران عامل متخلف مسکن‌های مهر رد صلاحیت می‌شوند

  وی گفت: مدیران عامل تعاونی‌های مسکن مهر هندیجان که پاسخگو و پیگیر تکمیل مدارک اعضا نزد بانک عامل نیستند، ضمن تذکر و هشدار جدی به آن‌ها اعلام می‌کنیم اگر از وظایف خود استنکاف کنند از سمتشان عزل شده و قبل از انتخابات مجدد تعاونی رد صلاحیت می‌شوند.

  عباسپور عنوان کرد: مدیران تعاونی‌های مسکن مهر هندیجان باید نسبت به برگزاری مجمع عمومی، برگزاری انتخابات و بروز رسانی تغییرات مدیران اقدام کنند. مدیران تعاونی‌ها حق اخذ هیچ‌گونه وجه اضافی و غیرقانونی تحت هر شرایطی را از اعضا ندارند.

   وی ادامه داد: اگر چنانچه روشن شود که مدیر عامل تعاونی هزینه‌های غیرقانونی از مردم اخذ کرده باشد، ضمن عزل مورد تعقیب قضایی قرار می‌گیرد. انتظار داریم اداره راه و شهرسازی و بانک عامل نسبت به استرداد وجوه اعضای انصرافی و مازاد تعاونی راهکار مناسبی جهت حل مشکلات  پیدا کنند.

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هندیجان تصریح کرد: هندیجان دارای 1839 واحد مسکن مهر کارگری، کارمندی و مردمی در دو سایت جنوبی و شمالی است. قریب به 60 درصد از این واحدها به هدف رسیده و تحویل متقاضیان داده شد.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو