مدیران خودروعصر اعتبار

در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به مشهد انجام شد

نشست با مجریان پروژه بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی

عصر ساختمان- در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به مشهد، نشستی مشترک با شهردار مشهد، شهردار ثامن و جمعی از مسئولان استانی با هدف بهره‌مندی از نظرات کارشناسی در اجرای طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم رضوی برگزار شد.

نشست با مجریان پروژه بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نشست هم اندیشی متخصصان و پیشکسوتان بهسازی شهری با هدف بهره گیری مجریان پروژه نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی از تجارب و نظرات متخصصان برگزار شد.

    این نشست باحضور محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، مجید روستا عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمدرضا رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، احمد نوروزی ربیس کمیسیون اقتصادی،سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد، سیدمصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن و جمعی از متخصصان و پیشکسوتان عرصه عمران و بهسازی شهری کشور در منطقه ثامن برگزار شد.

    در سفر معاون معماری و شهرسازی به مشهد، همچنین در دیدار و جلسه مشترکی با محمدرضاکلایی شهردار مشهد در خصوص اجرای طرح ملی نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی نیز گفتگوهایی انجام شد. در این جلسه که در محل شهرداری منطقه ثامن برگزار شد، سید محمدمهدی معینی، مشاور شهردار مشهد  و سیدمصطفی نعمتی، شهردار منطقه ثامن نیز حضور داشتند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی