مدیران خودروعصر اعتبار

سرپرست شهر جدید هشتگرد خبر داد:

پرونده مسکن مهر هشتگرد تا آخر پاییز سال ۹۸ بسته می‌شود

عصر ساختمان- سرپرست شهر جدید هشتگرد از جانمایی واحدهای مسکن مهر هشتگرد برای ۱۰۰ نفر از متقاضیان مسکن مهر پردیس که واحدهای آن‌ها احداث نشده بود، خبر داد وگفت: پرونده مسکن مهر هشتگرد تا آخر پاییز ۹۸ بسته می‌شود.

پرونده مسکن مهر هشتگرد تا آخر پاییز سال ۹۸ بسته می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی رضیی، سرپرست شهر جدید هشتگرد در حاشیه نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با اشاره به جانمایی 100 متقاضی مسکن مهر پردیس در هشتگرد گفت: برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس که با وجود اینکه واریزی داشتند، اما برای آنها واحد مسکونی احداث نشده بود، مقرر شد در هشتگرد جانمایی شوند؛ بنابراین 100 متقاضی مسکن مهر پردیس در هشتگرد جانمایی شده است.

  وی با اشاره به اینکه این پروژه‌ها پیشرفت بالای 80 درصد داشته‌اند که قرار شده است، به این 100 متقاضی داده شود، گفت: شهر هشتگرد برای این متقاضیان مسکن مهر پردیس اقدامات لازم را انجام داده و برای هزار متقاضی پیش‌بینی‌ لازم را انجام داده  است.

  رضیی با بیان اینکه قطعا با بهره‌برداری مترو هشتگرد واحدهای مسکن مهر در شهر هشتگرد ارزش افزوده مناسبی پیدا خواهد کرد، گفت: با نزدیک شدن به بهره‌برداری مترو هشتگرد متقاضیان مسکن مهر هشتگرد که تمایلی به تکمیل آورده خود نداشتند، این روزها به دنبال تکمیل آورده خود هستند که این خود یک افق روشن برای هرچه سریعتر به اتمام رسیدن واحدهای مسکن مهر است.

  سرپرست شهر جدید هشتگرد در پاسخ به این سوال که چه تعداد مسکن مهر در این شهر احداث شده، اما به دلیل نبود زیرساخت‌ها افتتاح نمی‌شود، گفت: 9 هزار واحد مسکن مهر عملیات ساختشان به تمام رسیده است، اما به دلیل مشکل خدمات زیربنایی به هنوز به متقاضیان تحویل داده نشدند.

  وی با بیان اینکه برای شهر هشتگرد 49 هزار واحد مسکن مهر ابلاغ شد گفت: از این تعداد 26 هزار واحد مسکونی مهر تحویل داده شده است که 9 هزار واحد آن هنوز تحویل متقاضیان نشده است.

  رضیی با بیان اینکه 35 هزار متقاضی موثر در هشتگرد وجود داشته است، گفت: قطعا پرونده مسکن مهر هشتگرد تا آخر پاییز سال 98 به اتمام خواهد رسید و تا بهمن ماه امسال 2500 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو