مدیران خودروعصر اعتبار

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد:

مقاوم‌سازی بیش از ۱۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور

عصر ساختمان- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هم اکنون بیش از ۱۵۰ هزار واحد مسکن روستایی در کشور در حال مقاوم سازی است.

مقاوم‌سازی بیش از ۱۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمدرضا شاملو در بازدید از طرح‌های هادی روستاهای شهرستان باشت افزود: 54 درصد از واحدهای مسکونی روستایی کشور نیازمند مقاوم سازی است.

  وی بیان کرد: هم اکنون بیش از 150 هزار واحد مسکن روستایی در کشور در حال مقاوم سازی است.

  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: تاکنون 2 میلیون واحد روستایی برای مقاوم سازی از تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی بهره مند شده‌اند.

  شاملو عنوان کرد: از سال 94 تاکنون بالغ بر هفت هزار روستای کشور با استفاده از 61 میلیون و 500 هزار متر مربع عملیات آسفالت و بهسازی معابر در آنها اجرا شده است.

  وی گفت: طرح هادی در بیش از 38 هزار روستای بالای 20 خانوار کشور تهیه شده است.

  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: از این تعداد روستای دارای طرح، تاکنون در 18 هزار روستای آن عملیات بهسازی روستایی در قالب طرح هادی انجام شده است.

  شاملو بیان کرد: 20 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های عمران روستایی کشور اختصاص یافته که تاکنون از این میزان 50 درصد آن تخصیص داده شده است.

  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز افزود: 115 روستا در شهرستان باشت وجود دارد که تاکنون طرح هادی برای 50 روستای بالای 20 خانوار آن تهیه شده است.

  حسین جنتی ادامه داد: امسال بالغ بر 15 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار به طرح‌های هادی شهرستان باشت اختصاص داده شد.

  وی اضافه کرد: این میزان اعتبار برای اجرای 50 طرح در نظر گرفته شده که میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها بیش از 70 درصد است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی