مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیته امداد مطرح کرد:

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای مسکن مددجویان خراسان شمالی

عصر ساختمان- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسکن مددجویان خراسان شمالی خبر داد.

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای مسکن مددجویان خراسان شمالی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، سید پرویز فتاح بعدازظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار خراسان شمالی با اشاره به اختصاص اعتبار 20 میلیارد تومانی برای رفع مشکل مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این استان، اظهار کرد: نیمی از این اعتبار به صورت ویژه از محل هدف مندی یارانه و همچنین نیمی خارج از برنامه کمیته امداد کمک می شود.

  فتاح افزود: این میزان اعتبار برای حل مشکل750 مددجویی که مسکن ندارند، هزینه می شود.

  وی تصریح کرد: کیمته امداد برای رفع مشکل مددجویان کمبود پول ندارد به طوری که می توانیم با شرایط اقتصادی موجود و تحریم ها، مسائل را سپری و درست کنیم.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: مجلس در بودجه امسال یک هزار و400 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان اختصاص داده که سهم خراسان شمالی 55 میلیارد تومان است که بدون شک به صورت کامل تخصیص خواهد یافت.

  فتاح تاکید کرد: برای حل مشکلات، کارها را سخت و پیچیده نکنید بلکه اراده لازم است و مطمئن باشید امور انجام خواهد شد.

  وی ادامه داد: مستضعفان وارثان زمین هستند در واقع امام راحل برای همین آمد تا مشکل نیازمندان و مشکل داران را برطرف کند.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: من جای جای خراسان شمالی را در کسوت های مختلف دیده ام و با روحیه ای که در مسئولان دیدم مطمئنم مشکلات حل می شود چرا که فضا و امکانات این استان خوب است تنها سعی و وحدت و همدلی می خواهد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی