مدیران خودروعصر اعتبار

صدور ۵۶ هزار قرارداد ۵ برگی برای متقاضیان مسکن مهر

عصر ساختمان- مقام مسئول مسکن مهر پردیس از صدور ۵۶ هزار قرارداد ۵ برگی برای متقاضیان مسکن مهر خبر داد و گفت: طی ۶ ماه اخیر با ورود وزیر جدید به وزارت راه و شهرسازی علاوه بر نگاه مثبت به حل معضلات و مشکلات مسکن مهر، ر وند اجرایی پروژه ها تسریع شده است.

صدور ۵۶ هزار قرارداد ۵ برگی برای متقاضیان مسکن مهر
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم ، علی اصغر جاودان فر با یادآوری این که پس از ورود محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی رویکرد این وزارتخانه نسبت به طرح ملی مسکن مهر تغییر کرده و مثبت شد، اظهار کرد: طی حدود 6ماه اخیر شاهد تحولات مثبت در پروژه های مسکن مهر به خصوص واحدهای این طرح در پردیس بوده ایم.

  وی افزود: طی مدت یاد شده شهر پردیس روزهای جدیدی را تجربه کرده است. با توجه به نگاه مثبت وزیر راه به حل معضلات و مشکلات موجود در مسکن مهر و همچنین اهتمام ویژه برای سرعت بخشیدن روند اجرایی پروژه ها با هدف تحویل هر چه سریع تر واحدها و اتمام کامل این طرح ملی در شهر جدید پردیس ، مسیر توسعه و پیشرفت را هموار شده است.

  وی با اشاره به این که انتخاب واحد مسکن مهر پردیس به روزهای پایانی خود رسیده است، تصریح کرد: یکی از مشکلات شرکت عمران در گذشته بحث انتخاب واحد متقاضیان باقیمانده بود که خوشبختانه با حل آن طی 3 ماه اخیر موفق به تعیین واحد 3500 متقاضی شدیم.

  مدیر مسکن مهر پردیس تاکید کرد: راهی که پردیس در 6 ماه اخیر طی کرده بی شک در طول این سال ها بی سابقه است .  در این مدت موفق شده ایم سرانه صدور قراردادهای متقاضیان را به 38 هزار فقره برسانیم که این عدد از شروع این امر در سال 95 تا پیش از 6 ماه قبل  با لغ بر 18 هزار فقره قرارداد بود. در مجموع تاکنون  56 هزار قرارداد 5 برگی مربوط ببرای متقاضیان مسکن مهر صادر شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی