مدیران خودروعصر اعتبار

شهردار منطقه ۴ تهران مطرح کرد؛

دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه‌ها از پیاده‌روها

عصر ساختمان- محمددوست گفت: شهرداری تهران دستور داده به هنگام صدور پروانه ساختمان، سطح طبقه اول خانه‌ها و مصالح به کار رفته در پیاده‌روهای مجاور آن‌ها بررسی شود.

دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه‌ها از پیاده‌روها
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  محمد محمددوست شهردار منطقه 4 تهران صبح امروز در حاشیه برگزاری پاراتور گردشگری معلولان و جانبازان که برگزار شد، با بیان اینکه امروز اولین پاراتور شهر تهران برگزار می‌شود، در جمع خبرنگاران گفت: تلاش کردیم برای سهولت تردد معلولان و جانبازان بسیاری از راه‌های شهری مانند معابر و بوستان‌ها را مناسب سازی کنیم و بوستان ملل از جمله مواردی بود که مناسب‌سازی شد.

  وی با اشاره به تفاوت‌های گسترده معابر از لحاظ شیب و مصالح به کار گرفته شده در آن‌ها افزود: احداث و مناسب‌سازی پیاده‌روها برعهده مالکان مجاور آن‌هاست و هر کدام با سلیقه خود این کار را انجام می‌دهند، لذا برای برطرف شدن این برهم ریختگی شهرداری تهران دستور داده تا ما به هنگام صدور پروانه سطح طبقه اول و مصالحی که مالک در پیاده‌رو مجاور به کار می‌برد را بررسی کنیم و در پروانه‌ای هم که صادر می‌شود نوع مصالح قید خواهد شد تا در سطح معابر شاهد کاربرد مصالح یکپارچه باشیم.

  شهردار منطقه 4 تهران با بیان اینکه وضعیت قبلی سبب شده بود تا بخشی از رمپ پارکینگ ساختمان‌ها در پیاده‌رو‌ها قرار گیرد و برای توان‌یابان مشکلاتی را ایجاد کند، گفت: شهرداری سعی دارد که با اصلاح قوانین این مسئله را حل کند.

  محمددوست با بیان اینکه در مراسم امروز 100 نفر از معلولان و جانبازان مهمان تور گردشگری منطقه 4 هستند، تصریح کرد: این برنامه از صبح تا غروب در سطح منطقه 4 برگزار می‌شود و از اماکنی همچون عمارت عین‌الدوله، بوستان‌های فلو و عمارت ارباب هرمز بازدید خواهیم کرد.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی