مدیران خودروعصر اعتبار

علت انتشار بوی نامطبوع در تهران از زبان استاندار

عصر ساختمان- استاندار تهران با اشاره به وجود ۲۷ کانون انتشار بو در جنوب تهران و تغییر وزش باد گفت: وزش باد به کانون های بو در جنوب تهران علت انتشار بوی نامطبوع است.

علت انتشار بوی نامطبوع در تهران از زبان استاندار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر سه شنبه در حاشیه جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شیوع آنفلوآنزا و اقداماتی که در سطح استان تهران صورت گرفته است طبق دستورات وزارت بهداشت و برای مبارزه با بیماری ها بوده است اظهار داشت: وزارت بهداشت در بخش مبارزه با بیماری‌های خود اقدامات لازم را انجام داده است.

  محسنی بندپی افزود: به لحاظ جلوگیری از شیوع این بیماری در کشور به همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها موارد لازم را اعلام کرده و 3 دانشگاه علوم پزشکی تهران در جهت کنترل و مدیریت این بیماری اقداماتی را انجام داده‌اند.

  وی گفت: بی تردید باید در حوزه رعایت بهداشت فردی به ویژه شستشوی دست‌ها و سایر نکات بهداشتی شهروندان توجه لازم را داشته باشند تا به این ترتیب بتوانیم از این بیماری عبور کنیم.

  استاندار تهران در خصوص بوی نامطبوعی که بار دیگر روز گذشته تهران را فرا گرفته بود، گفت: در جنوب تهران 27 کانون انتشار بو وجود دارد که برای آنها اقداماتی صورت گرفته است.

  محسنی بند پی بیان داشت: جهت غالب وزش باد از غرب به جنوب شرقی است اما در برخی مواقع سال، باد از جنوب به مرکز می‌وزد و ما در این حوزه سنجش گازهای موجود در سطح شهر را ارزیابی کردیم اما افزایش غلظتی در گاز خاصی مشاهده نکردیم.

  وی با بیان اینکه در جنوب تهران 27 کانون انتشار بو وجود دارد که برای آنها نیز اقداماتی صورت گرفته است، تاکید کرد: بوی نامطبوع روز گذشته تهران با ناپایداری‌های جوی مرتفع شد.

  پورسعیدخلیلی