مدیران خودروعصر اعتبار

تسهیلات جدید شهرداری تهران برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی

عصر ساختمان-مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، جزئیات تسهیلات جدید شهرداری ، برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی را تشریح کرد.

تسهیلات جدید شهرداری تهران برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس، عمار سعیدیان‌فر درباره تسهیلات جدید شهرداری تهران برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی اظهارداشت: در سال‌های اخیر و به دنبال اجرای طرح جدید ترافیک، تسهیلاتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) در نظر گرفته شده است و ساکنان با اجرای طرح جدید از  تخفیف 50 درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره‌مند می‌شوند‌.

  مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با بیان اینکه امسال تغییراتی در تسهیلات ارائه شده به ساکنان محدوده‌های ترافیکی داشته‌ایم، تصریح کرد: در سال جاری، یک‌بار خروج قبل از ساعت 8:30 و یک‌بار ورود بعد از ساعت 17 نیز برای ساکنان رایگان بود این در حالی‌است که برابر تصویب شورای شهر، ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ٩٩ می‌توانند یک‌بار خروج قبل از ساعت ٩ و یک‌بار ورود بعد از  ساعت ١٦ بصورت رایگان داشته باشند.

  سعیدیان‌فر گفت: البته ساکنان محدوده دوم «کنترل آلودگی هوا» یا همان زوج یا فرد سابق دقت داشته باشند که فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف ٥۰ درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند تخفیف ٥۰ درصدی شامل حالشان نخواهد بود.

  مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مالک هستند باید نسبت پرداخت عوارض نوسازی، پسماند، خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود اقدام کنند که در صورت پرداخت دیگر نیاز به مراجعه و ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند.

  وی گفت:این در حالی است که آن دسته از ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مستاجر بوده و زمان اجاره نامه‌شان رو به اتمام است باید قرارداد تمدید شده خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند.

  سعیدیان‌فر تصریح کرد: رزرو طرح ترافیک از سال آینده برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو