مدیران خودروعصر اعتبار

وزارت راه:

مردم دیگر به تعاونی‌های مسکن اعتماد نمی‌کنند

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تاکید بر این‌که مردم دیگر نمی‌توانند به تعاونی‌های مسکن اعتماد کنند، گفت: تعاونی‌های مسکن حرف‌های ۱۰ سال پیش را می‌زنند.

مردم دیگر به تعاونی‌های مسکن اعتماد نمی‌کنند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، خلیل محبت‌خواه در نشست با فرماندار دماوند با اشاره به فرصت سوزی‌های صورت گرفته بابت مسکن مهر در بعضی از تعاونی‌ها و مورد نکوهش قرار دادن آن، ظرفیت طرح ملی مسکن را راهکاری جدید برای احقاق حق مردم دانست و اظهار کرد: اصلا قابل قبول نیست که بعد از 10 سال که زمین در طی سال‌های گذشته و در زمان پروژه‌های مسکن مهر تحویل تعاونی‌ها شد، آن‌ها از این فرصت استفاده نکرده و امروز دوباره حرف‌های گذشته را مطرح می‌کنند.

  وی ادامه داد" مردم چگونه بعد از 10 سال دوباره می‌توانند به این دست تعاونی‌ها اعتماد کنند. لذا تعاونی‌ها باید طبق جدول و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان دماوند متقاضیان باقی مانده را بر اساس زمان و میزان مبالغ واریزی معرفی کنند. در این خصوص اداره کل سعی می کند تا افراد واجد شرایط استفاده از مسکن در طرح اقدام ملی تولید مسکن را پالایش کند.

  وی تاکید کرد:‌ شفاف سازی عملکرد تعاونی‌ها  اهمیت دارد و باید مشکلات قانونی برطرف شود،‌ضمن این‌که با متخلفات برخورد قانونى خواهد شد.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: سعی داریم با هماهنگی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به حل و فصل مشکلات متقاضیانی بپردازیم که تاکنون از خدمات دولتی استفاده نکردند و جزو  تعاونی‌های مساکن مهر باقی مانده این شهرستان هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی