مدیران خودروعصر اعتبار

فروش عرصه مسکن مهر پردیس با نرخ سال ۹۸ تا پایان تیرماه تمدید شد

عصر ساختمان- مدیر اجرایی مسکن مهر شرکت عمران شهر جدید پردیس از تمدید فروش عرصه (زمین) واحدهای مسکن مهر این شهر جدید با قیمت های مصوب سال گذشته تا پایان تیرماه امسال خبر داد.

فروش عرصه مسکن مهر پردیس با نرخ سال ۹۸ تا پایان تیرماه تمدید شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، بر اساس قانون بودجه سال 98، فروش عرصه واحدهای مسکن مهر و صدور سند مالکیت عرصه و اعیان این واحدها از سوی شرکت عمران شهرهای جدید مجاز شمرده شد.

  بر اساس این قانون، شرکت عمران شهر جدید پردیس از فروردین ماه سال گذشته اقدام به فروش عرصه‌های مسکن مهر این شهر جدید کرد که نرخ‌ها با تخفیف 30 درصدی تعیین شد.

  گفتنی است بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی، قرار است این تخفیف‌ها تا آذر ماه امسال اجرایی باشد؛ اما نرخ هر متر مربع در هر پروژه و هر فاز بر اساس تعیین مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس متفاوت بوده و سال گذشته بین 31 تا 49 میلیون تومان (در صورت خرید اقساطی) به متقاضیان واگذار می‌شد.

  اما در صورتی که متقاضیان می‌خواهند این عرصه‌ها را نقدی خریداری کنند، در فاز 11 قیمت کارشناسی شده برای واگذاری عرصه 19 تا 25 میلیون تومان، در فاز هشت 30 تا 35 میلیون تومان و در فازهای دیگر 20 تا 25 میلیون تومان کارشناسی شده بود.

  فروش عرصه مسکن مهر پردیس با این نرخ‌ها تا آخر خرداد ماه امسال تمدید شده بود و قرار بود که از ابتدای تیرماه امسال، نرخ‌های جدید اعمال شود که به گفته علی اصغر جاودان فر مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس، مالکان می‌توانند تا آخر تیر ماه، با ارقام فعلی اقدام به خرید عرصه واحدهای خود کنند.

  در همین راستا، علی اصغر جاودان فر مدیر اجرایی مسکن مهر شهر جدید پردیس در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره خرید عرصه (زمین) مسکن مهر اظهار داشت: فروش عرصه مسکن مهر با همان قیمت سال گذشته و با شرایط ویژه تا پایان تیرماه تمدید شده است.

  وی افزود: هم نقدی و هم اقساطی عرصه‌ها به فروش می‌رسد که قیمت آن بستگی به متراژ عرصه دارد.

  جاودان فر تصریح کرد: بر اساس مساحت زمین پروژه، قیمت‌ها تعیین می‌شود؛ مثلاً در فاز 8، برخی پروژه‌ها در 350 متر مربع و برخی پروژه‌ها در 400 متر مربع احداث شده اند؛ برج‌های فاز 11 هم همینطور است و بستگی به متراژ زمین دارد یکی از برج‌ها در 3 هزار متر ساخته شده است ولی در یک پروژه دیگر این فاز، در همین میزان زمین، دو برج احداث شده که قطعاً قیمت عرصه برای مالکان آن کمتر می‌شود.

  این مقام مسئول افزود: مثلاً یک برج 59 واحدی فاز 11 که در 3 هزار متر مربع احداث شده، تعداد واحدها تقسیم بر متراژ مورد استفاده شده و میزان زمین هر فرد تعیین می‌شود؛ سپس عرصه به دست آمده در قیمت زمینی که مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس تعیین کرده، ضرب می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو