مدیران خودروعصر اعتبار

طرح چهارشنبه به صحن می‌رود

ابهام طرح ۲فوریتی مالیات بر خانه‌های خالی درباره سامانه املاک بود

عصر ساختمان- نماینده مرد تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، گفت: ابهام طرح ۲ فوریتی اصلاح ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم ، در ارتباط با نسبت سامانه ملی املاک و اسکان نام ‌برده شده در این طرح با سامانه‌های موجود در مصوبه‌های پیشین است.

ابهام طرح ۲فوریتی مالیات بر خانه‌های خالی درباره سامانه املاک بود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، سید احسان خاندوزی، نماینده مرد تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در ارتباط با برگشت جزئیات طرح 2 فوریتی اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات‌های مستقیم به کمیسیون اقتصادی به منظور رفع ابهام از برخی جزئیات، گفت: دلیل بازگشت این طرح از صحن علنی مجلس به کمیسیون اقتصادی، ابهام مطرح شده در زمینه نسبت سامانه ملی املاک و اسکان نام ‌برده شده در این طرح با سامانه‌های موجود در مصوبه‌های پیشین است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در پاسخ به این سوال که این ابهام توسط چه نهادی مطرح شده است، عنوان کرد: ابهام مطرح شده در حوزه سامانه‌ها توسط سازمان ثبت احوال که ذیل وزارت کشور قراردارد و شورای عالی فضای مجازی عنوان شده است.

  *طرح 2فوریتی مالیات بر خانه‌های خالی روز سه شنبه به کمیسیون می‌رود

  وی، با اشاره به روند بررسی این طرح 2 فوریتی در کمیسیون اقتصادی، افزود: به منظور رفع ابهام مطرح شده، طرح 2فوریتی اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات مستقیم روز سه شنبه هفته جاری در کمیسیون به بحث گذاشته شده و پس از رفع ابهام، روز چهارشنبه هفته جاری در صحن علنی به رای گذاشته خواهد شد.

  خاندوزی در پایان ضمن اشاره به سایر ابهامات مطرح شده توسط کارشناسان حوزه مسکن نسبت به این طرح 2 فوریتی، گفت: تنها ابهامی که منجر به بازگشت این طرح به کمیسیون اقتصادی مجلس شد، ابهام مرتبط با سامانه‌ها بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی