مدیران خودروعصر اعتبار

یال جنوب شرقی قله دماوند ‌وقف ‌نشده است

عصر ساختمان- معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: یال جنوب شرقی قله دماوند به نام وقف در سامانه کاداستر سازمان ثبت اسناد تثبیت نشده است.

یال جنوب شرقی قله دماوند ‌وقف ‌نشده است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از تسنیم، سید صادق سعادتیان معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید دوباره مبنی بر اینکه اراضی قله دماوند وقف نشده است و پلاک‌ ثبتی ای که این روزها در مورد آن سخن گفته می‌شود در منطقه ملار و با فاصله دورتری از اراضی دماوند است، به تشکیل کارگروهی متشکل از اداره منابع طبیعی و ثبت اسناد مازندران و با دعوت از سازمان اوقاف به منظور رسیدگی به این موضوع خبر داد.

  وی افزود: یال مربوط به منطقه یخ کر یا همان یال جنوب شرقی قله دماوند هم به نام وقف در سامانه کاداستر سازمان ثبت اسناد تثبیت نشده است.

  معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  تصریح کرد: پیرو اقداماتی که برای املاک دولتی و تثبیت اراضی ملی در قله دماوند صورت گرفت، سازمان ثبت در تثبیت مالکیت اراضی دولتی با پلاک‌های ثبتی 68 و 69 مواجه شدند که در آن برای پلاک 120 من محلی بذرافشان از اراضی ملار به عنوان وقف اقدام شده است.

  سعادتیان از بررسی این موضوع در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی