مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر کار خبر داد؛

تحویل ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم

عصر ساختمان- معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل دادیم و۷۷۰ درصد آن پیشرفت در دولت تدبیر و امید بوده است.

تحویل ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، جعفر کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد:  در دهه60 تعاونی های مصرف در ذهن مردم ثبت شدند زیرا کمک های بسیار خوبی به حاکمیت برای تولید کالای اساسی ارائه می دادند.

  او ادامه داد: سیر تحول تعاون طوری پیش رفت که فروشگاه های زنجیره ای روی کار آمدند ما در حال حاضر 94 هزار تعاونی در حوزه تولید، توزیع و خدمات داریم و 54درصد آنها در حوزه تولیدی و 107 مردم کشور هم در حوزه تعاون در حال فعالیت هستند.

  کبیری بیان کرد: در گذشته وزارت مسکن، مسئول سیاست های بخش مسکن بود و امکان بیشتری برای تعاونی های مسکن داشت که زمین های ارزان قیمت در اختیارشان قرار دهد اما با افزایش جمعیت و منابع محدود ارزی، روز به روز فعالیت ها محدود شد، در حال حاضر  9 هزار  تعاونی فعال مسکن داریم.

  او اضافه کرد:  840هزار  واحد مسکن مهر به مردم تحویل دادیم و 77درصد آن پیشرفت در دولت تدبیر و امید بوده، همچنین امروز 383 پروزه در حوزه های مختلف تولیدی با اشتغالزایی بیش از 26 هزار نفر با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح می کنیم و انشااله بتوانیم در سال جهش تولید بیش از پیش موفق باشیم زیرا این تعاونی ها هستند که تاب آوری اقتصاد کشور ما را افزایش می دهند.

  کبیری گفت:  برای تعاونی های جوانان، زنان و دانش بنیان ها یک خط اعتباری ویژه در اختیار دادیم تا بتوانند تا سقف 1 میلیارد تومان بدون وٍثیقه برای کار خود دریافت کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی