مدیران خودروعصر اعتبار

یک مقام مسئول خبر داد؛

افتتاح حساب ۱۸۶هزار متقاضی مسکن ملی

عصر ساختمان- عضو هیئت عامل بانک تخصصی بخش مسکن، از افتتاح حساب ۱۸۵ هزار و ۸۳۹ متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن خبر داد.

افتتاح حساب ۱۸۶هزار متقاضی مسکن ملی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از هیبنا، محمد حسن علمداری، معاون امور اعتباری بانک تخصصی بخش مسکن با اعلام اینکه 185 هزار و 839 نفر در این بانک برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کردند از واریز رقمی حدود 5 هزار و 374 میلیارد تومان از وجوه متقاضیان به حساب بانک و تزریق رقمی معادل 326 میلیارد تومان به اجرای پروژه‌های طرح، خبر داد.

  وی، تازه‌ترین وضعیت واریز وجه به حساب طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد و گفت: تاکنون تعداد 185 هزار و 839 نفر برای طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کرده‌اند که از این تعداد 128 هزار و 495 نفر واریز اولیه وجوه خود برای اجرای طرح اقدام ملی انجام داده‌اند.

  عضو هیئت عامل بانک، مبلغ واریز شده به حساب طرح اقدام ملی مسکن را معادل 5373 میلیارد و 900 میلیون تومان برشمرد و افزود: تاکنون از میزان پرداختی مبالغ متقاضیان به طرح اقدام ملی مسکن معادل 325 میلیارد و 700 میلیون تومان برداشت و به پروژه‌ها تزریق شده است.

  معاون مدیرعامل بانک در امور اعتباری در خصوص تعداد پروژه‌های معرفی شده به بانک، توضیح داد: 304 پروژه در قالب 24 هزار و 99 واحد به بانک معرفی شدند که بر اساس تازه‌ترین آمار، تاکنون 75 پروژه در قالب 7 هزار و 776 واحد به دفترخانه ارسال شدند و با آن‌ها انعقاد قرارداد شده است.

  گفتنی است، طرح اقدام ملی مسکن احداث 400 هزار واحد مسکونی را در برنامه قرار داده است که از این میزان، 200 هزار واحد در شهرهای جدید، 100 هزار واحد توسط بنیاد مسکن در شهرهای کوچک و 100 هزار واحد در قالب بازآفرینی در بافت‌های فرسوده، عملیاتی و اجرایی می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی