مدیران خودروعصر اعتبار

خانه‌های چیتگر چند؟

عصر ساختمان- آپارتمان‌های نوساز محله چیتگر از متری ۲۵میلیون تومان و خانه‌های قدیمی‌تر از متری ۲۰میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

خانه‌های چیتگر چند؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، چیتگر شهرکی جدید با واحدهای نوساز و برج‌های مسکونی است که در منطقه22 شهرداری تهران و غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد. نام دیگر این محله شهرک امام رضا است که غالب افراد آن را با نام چیتگر می‌شناسند. این محله از نظر دسترسی وضعیت مناسبی دارد؛ قیمت مسکن در این محله متغیر بوده و خریداران می‌توانند با بودجه‌های متنوع در محله چیتگر واحد خریداری کنند.

  به گفته یک کارشناس مشاور املاک در محله چیتگر، قیمت مسکن در این محله برای واحدهای نوساز از متری 25میلیون تومان شروع شده و به متری 60میلیون تومان نیز می‌رسد؛ واحدهای قدیمی‌تر در چیتگر نیز از متری 20میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. همچنین واحدهای شخصی‌ساز گران‌تر از واحدهای تعاونی‌ساز است.

  وی افزود: برای مثال یک واحد آپارتمان 83متری و 2سال ساخت در چیتگر متری 27میلیون تومان قیمت گذاشته شده است؛ قیمت واحدی 139متری و نوساز نیز 30میلیون تومان در هر متر مربع اعلام شد. همچنین یک خانه 84متری و نوساز با قیمت متری 29میلیون تومان به فروش می‌رسد.

  این کارشناس مشاور املاک در پایان اظهار داشت: قیمت مسکن کاهش نداشته بلکه بر بازار رکود حاکم است و این رکود سبب شده تا واحدها با قیمتی پایین‌تر به فروش برسد؛ قیمت مصالح ساختمانی روز به روز در حال افزایش است و قیمت مسکن کاهش نخواهد داشت؛ تنها بازار مسکن وارد رکود می‌شود و با پایان رکود قیمت‌ها مانند قبل افزایش خواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی