مدیران خودروعصر اعتبار

پرداخت ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به متقاضیان مسکن محرومان لرستان

عصر ساختمان- مدیر کل بنیاد مسکن لرستان گفت: تا تاریخ ۱۰ اسفند ۹۹ بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان کمک بلاعوض به متقاضیان مسکن محرومان استان پرداخت شده است.

پرداخت ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به متقاضیان مسکن محرومان لرستان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از میزان، مسعود رضایی در مورد وضعیت ساخت مسکن محرومان در استان لرستان اظهار کرد: براساس تفاهم نامه‌ای سه جانبه مابین بنیاد مسکن، سازمان برنامه و بودجه و استانداری احداث مسکن محرومان در استان لرستان کلید خورد.

  مدیر کل بنیاد مسکن لرستان تاکید کرد: در این طرح برای احداث هر واحد مسکن محرومان 40 میلیون تومان تسهیلات مسکن روستایی و 25 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت خواهد شد.

  وی افزود: براساس تفاهم نامه 2 هزار واجد مسکن محرومان در استان لرستان ساخته می‌شود که تا تاریخ 10 اسفند 99 برای تمام واحد‌ها تشکیل پرونده شده است و همه متقاضیان برای عقد قرارداد به بانک‌های عامل معرفی شدند.

  رضایی گفت: برای تکمیل 2 هزار واحد مسکن محرومان در استان لرستان80 میلیارد تومان تسهیلات و50 میلیارد تومان کمک بلاعوض به متقاضیان هدف پرداخت می‌شود که تاکنون 42 میلیارد تومان از کمک بلاعوض پرداخت شده است.

  مدیرکل بنیادمسکن لرستان در توضیح پیشرفت فیزیکی واحد‌های مسکن محرومان در استان گفت: اجرای فوندانسیون تمام واحد‌ها به پایان رسیده و هزار و 976 واحد در مرحله اجرای ستون قرار دارد.

  وی افزود: اجرای سقف هزارو 939 واحد مسکن محرومان در استان لرستان انجام شده است و هزار 891 واحد به مرحله دیوار کشی رسیده است.

  رضایی در انتها خاطرنشان کرد: بالغ بر هزار و 631 واحد مسکن محرومان در مرحله نازک کاری قرار دارد و تعداد کمی از واحد‌ها باقی مانده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی