مدیران خودروعصر اعتبار

اسباب‌کشی در پایتخت ممنوع شد

عصر ساختمان- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که از فردا، ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه هرگونه اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه در پایتخت بدون اجازه از کلانتری‌ها ممنوع است.

اسباب‌کشی در پایتخت ممنوع شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی دراین باره گفت: اسباب‌کشی و هرگونه جابجایی وسایل منزل از 28 اسفند ماه 99 تا 15 فروردین ماه 1400 ممنوع است و اگر شهروندان بخواهند اسباب‌کشی کرده یا اثاثیه‌ای را جابه‌جا کنند باید به کلانتری محل مراجعه و مجوز لازم را دریافت کنند.

  وی درباره چگونگی دریافت مجوز نیز گفت: همانطور که گفتم متقاضیان باید به کلانتری مراجعه و فرم‌هایی را که در اختیار کلانتری‌ها قرار داده‌ایم دریافت و تکمیل کنند تا مجوز مربوطه برایشان صادر شود.

  رحیمی درباره تمهیدات نوروزی پلیس نیز گفت: بیش از 20 هزار نیروی پلیس پایتخت در نوروز 1400 در آماده‌باش هستند. طرح نوروزی پلیس در پایتخت از 28 اسفند آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

  به گفته وی در اجرای این طرح علاوه بر آماده‌باش پلیس‌های پیشگیری، آگاهی، راهور و ... کلانتری‌ها، کانکس‌های پلیس نیز فعال بوده و  190 ایستگاه نوروزی نیز اقدام به ارائه خدمات شبانه روزی به شهروندان خواهند کرد.

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در طول تعطیلات نوروزی گشت‌های خودرویی، موتوری و پیاده پلیس در سطح محلات افزایش خواهد یافت و اقدام به گشت‌زنی در معابر و محلات خواهند کرد.

  پورسعیدخلیلی