مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه:

فقط تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار مسکن مهر باقی مانده است

عصر ساختمان- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر، فقط تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار واحد آن باقی مانده است که تا اواخر شهریور یا مهر سال جاری، به پایان می‌رسد.

فقط تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار مسکن مهر باقی مانده است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خبرگرازی صدا و سیما، آقای محمود محمودزاده افزود: این واحد‌های باقی مانده بیشتر در مرحله پایانی و نصب و آماده سازی قرار دارند.

  وی در پاسخ به این سوال که سامانه املاک و اسکان چه زمانی فعال خواهد شد؟ گفت: براساس پیگیری‌های صورت گرفته، تا پایان هفته جاری، مشکل برطرف می‌شود.

  معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی افزود: مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا پایان مهر ماه تمدید شده است و با یک شیوه جدید، اطلاعات را بعد از راه اندازی سامانه، به مخاطبان ارسال می‌کنیم.

  محمودزاده گفت: به 25 میلیون خانواری که همه اطلاعات هویتی آن‌ها در اختیار است پیامک ارسال می‌کنیم اگر مورد تأیید خانوار قرار گرفت اعلام می‌کنم و در غیر این صورت آن را ویرایش و مجدداً ارسال خواهند کرد که این تغییر روش در اجرا بعد از بالا آمدن سیستم، ارائه خواهد شد.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا فقط 3 میلیون نفر در سامانه املاک و اسکان ثبت نام کرده اند؟ افزود: از حدود 28 و نیم تا 30 میلیون خانوار در کشور، اطلاعات 25 میلیون خانوار در سامانه موجود است، اما برای این که اطلاعات را راحت‌تر مردم دریافت کنند به آن‌ها پیامک می‌دهیم تا سرپرست خانوار اطلاعات را ملاحظه کند و در سامانه املاک و اسکان آن را ویرایش یا تأیید کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی