مدیران خودروعصر اعتبار

تسریع در نوسازی پایتخت

برنامه های تازه برای نوسازی بافت فرسوده

عصر ساختمان- رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برنامه های تازه برای نوسازی بافت فرسوده داریم، گفت: هماهنگی دولت و مدیریت شهری و بهره‌مندی از ظرفیت وزارت راه و شهرسازی منجر به تسریع در نوسازی بافت فرسوده پایتخت خواهد شد.

برنامه های تازه برای نوسازی بافت فرسوده
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، مهدی چمران، رئیس شورای ششم شهر تهران درباره موضوع نوسازی بافت فرسوده اظهارداشت: این مسأله یکی از رویکردها و اولویت‌های ما در مدیریت شهری جدید است، باید برنامه‌های نو و تازه‌ای در این زمینه آغاز کنیم.

  وی گفت: نتیجه برنامه‌هایی که داریم را زمانی که بخواهیم عملیاتی کنیم اعلام خواهیم کرد تا خدای ناکرده وعده بیجا نداده باشیم.

  وی با بیان اینکه نگاه ویژه به موضوع نوسازی بافت فرسوده به ویژه در نقاط جنوبی پایتخت داریم، گفت: بافت فرسوده یکی از مطالبات شهروندان است که ما تلاش خواهیم کرد برنامه‌ریزی‌های لازم را با همکاری علیرضا زاکانی شهردار تهران انجام دهیم.

  چمران با اشاره به اینکه یکی از موضوعاتی که در شورای چهارم به‌طور ویژه پیگیری و اجرا شد نوسازی بافت فرسوده بود، خاطرنشان کرد: در دولت جدید هم وزیر راه و شهرسازی بحث‌هایی را در این زمینه داشته است که ما این موارد را نیز دنبال خواهیم کرد.

  چمران با بیان اینکه تعامل دولت و مدیریت شهری در پیشبرد برنامه های مختلف بسیار حائز اهمیت است، گفت: مدیریت شهری حتما حداکثر تعامل را با دولت خواهد داشت.

  هماهنگی دولت و مدیریت شهری و بهره‌مندی از ظرفیت وزارت راه و شهرسازی منجر به تسریع در نوسازی بافت فرسوده پایتخت خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی