مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس بنیاد مسکن خبر داد

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی

عصر ساختمان- رئیس بنیاد مسکن، با اشاره به پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی، گفت: اقساط این وام حدود یک و نیم میلیون تومان است.

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا؛ اکبر نیکزاد در حاشیه مراسم معارفه مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با اشاره به پرداخت وام 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی، اظهار کرد: این وام با سود پنج درصد و بازپرداخت 20 ساله خواهد بود.

  وی با بیان اینکه بنیاد مسکن ماموریت ساخت سالانه 200 تا 250 هزار واحد مسکونی روستایی در کشور دارد، گفت: تا سال 1410 باید نبود حتی یک واحد مسکونی غیر مقاوم روستایی را در کشور جشن بگیریم.

  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر مقاوم سازی مسکن روستایی، افزود: آسیب دیدن حتی یک نفر در زلزله به علت خانه‌هایی که مقاوم نیستند قابل قبول نیست.

  نیکزاد، بر توانمندسازی روستاییان نیز تاکید کرد و متذکر شد: اگر خدمات عمومی از جمله ساخت مسکن مناسب در روستاها به خوبی صورت بگیرد شاهد تقویت اقتصاد روستایی خواهیم بود.

  وی به تغییر غیر اصولی کاربری زمین‌ها در استان‌های شمالی هم اشاره و خاطرنشان  کرد: هرچه خدمات گردشگری در این استان‌ها توسعه یابد کمتر شاهد تغییر کاربری زمین‌ها به دست غیربومی‌ها خواهیم بود.

  به گزارش ایسنا، حامد دائمی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن گیلان منصوب شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی