مدیران خودروعصر اعتبار

براساس اطلاعات وزارت راه، حدود ۳۰۰ هزار واحد مسکن از سوی دولت در حال ساخت است

عصر ساختمان- نوید پاکنژاد عضو مرکز تحقیقات مسکن در برنامه فرامتن گفت: متاسفانه آن چیزی که ما طبق ارقام داشتیم و گزارش‌ها نشان می‌دهد وضعیتت ساخت واحد‌های نهضت ملی خیلی مساعد نیست. وی در جواب مجری که پرسید که چقدر تحقق پیدا کرده است بیان کرد که اعدادی که ما از وزارتخانه استخراج کردیم حدود ۳۰۰ هزار واحد مسکن از سوی دولت در حال انجام است و اکثر این واحد‌ها در مراحل ابتدایی قرار دارند.

براساس اطلاعات وزارت راه، حدود ۳۰۰ هزار واحد مسکن از سوی دولت در حال ساخت است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از انتخاب؛ نوید پاکنژاد عضو مرکز تحقیقات مسکن در برنامه فرامتن گفت: متاسفانه آن چیزی که ما طبق ارقام داشتیم و گزارشها نشان می دهد وضعیتت ساخت  واحدهای نهضت ملی خیلی مساعد نیست.

    وی در جواب مجری که پرسید که چقدر تحقق پیدا کرده است بیان کرد که اعدادی که ما از وزارتخانه استخراج کردیم حدود 300 هزار واحد مسکن از سوی دولت در حال انجام است و اکثر این واحدها در مراحل ابتدایی قرار دارند.

    عضو مرکز تحقیقات مسکن در ادامه گفت که ما به دولت پیشنهاد می دهیم یک برنامه جامع ارائه دهد.

    گفتنی است که ساخت 4 میلیون واحد مسکونی از وعده های انتخاباتی رئیسی بود. طرح نهضت ملی مسکن، طرحی بود که دولت سیزدهم در همان ابتدای آغاز به کار با توجه به کمبود خانه در کشور آن را مطرح کرد. بر اساس این طرح، قرار بود دولت سالی یک میلیون مسکن بسازد.

    پورسعیدخلیلی