مدیران خودروعصر اعتبار

آمادگی بانک تخصصی مسکن برای ساخت شهرک ساحلی در ماهشهر

عصر ساختمان- مدیرعامل بانک مسکن برای ساخت شهرک ساحلی در بندر ماهشهر اعلام آمادگی کرد و گفت: فعالیت‌های بانک مسکن همسو با سیاست‌های کلان دولت است.

آمادگی بانک تخصصی مسکن برای ساخت شهرک ساحلی در ماهشهر
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سید عباس حسینی با اشاره به این‌که بانک مسکن در بخش‌های کلان اقتصاد و ساختمان‌سازی فعالیت می‌کند، افزود: بانک مسکن در حوزه ساخت و ساز از الگوهای مدرن و منطبق با معماری ایرانی اسلامی استفاده می کند. فعالیت‌های بانک مسکن در این حوزه همسو با سیاست‌های کلان دولت بوده که دارای شرکت‌های ساختمانی تخصصی در این حوزه است و تلاش دارد سیاست‌ها و‌ اهداف دولت در بخش مسکن را محقق کند.

    وی با بیان این‌که از راهبرد پرداخت تسهیلات فراتر  رفته و به سمت تمدن‌سازی حرکت کرده‌ایم، اضافه کرد: ساخت شهر جدید ساحلی بندرعباس را به عنوان بزرگترین شهر ساحلی کشور در دست اقدام داریم که با این حرکت از شهرسازی به سوی تمدن سازی گام برداشته است.

    وی افزود: باتوجه به قابلیت‌های موجود در بندر ماهشهر و‌ بندر امام خمینی(ره) در خصوص شهرسازی آمادگی داریم در صورت شناسایی و در اختیار داشتن زمین مناسب، نسبت به ساخت شهر جدید ساحلی در این منطقه اقدام کنیم.

    پورسعیدخلیلی