عصر اعتبار

لیست آپارتمان‌های کمتر از ۳۵۰ میلیون تومان در تهران

عصر ساختمان- آمار رسمی بانک مرکزی نشان می‌دهد در میانه تابستان، آپارتمان‌های مسکونی با قیمت کل ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان با اختصاص سهم ۳/ ۱۲ درصدی، بیشترین سهم از معاملات یک ماهه نیمه تابستان را به خود اختصاص داده‌اند. در عین حال واحدهای مسکونی با ارزش ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان و همچنین واحدهای با ارزش ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به ترتیب هرکدام با اختصاص ۱۱ و ۶/ ۱۰ درصد در رتبه‌های بعدی بیشترین سهم از معاملات قرار گرفته‌اند.

لیست آپارتمان‌های کمتر از ۳۵۰ میلیون تومان در تهران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از دنیای اقتصاد، بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد در مردادماه سال‌جاری در مجموع 7/ 45 درصد از معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی به واحدهای کمتر از 300 میلیون تومان اختصاص داشته است. جدول نبض بازار امروز به معرفی آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های پیشنهادی کمتر از 350 میلیون تومان در مناطق مختلف شهر تهران اختصاص دارد.

  بهار بازار مسکن به روایت مرکز آمار

  مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از وضعیت قیمت و اجاره مسکن در شهر تهران، طی سه ماه اول امسال، اعلام کرد: متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران 4 میلیون و 530 هزار تومان بوده است که نسبت به فصل قبل 5/ 3 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل، 9/ 6 درصد افزایش داشته است.

  همچنین متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در سه ماه اول امسال در شهر تهران به حدود 4 میلیون و600 هزار تومان رسیده که نسبت به فصل قبل 8/ 2 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 8/ 0 درصد افزایش داشته است.همچنین تعداد معاملات فروش زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در شهر تهران طی بهار امسال،نسبت به فصل قبل 7/ 23 درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل 6/ 6 درصد افزایش داشته است. براساس این گزارش، متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران حدود 23 هزار و 500 تومان بوده است که نسبت به فصل قبل 8/ 5 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 5/ 10 درصد افزایش داشته است.تعداد معاملات اجاره مسکن نیز نسبت به فصل قبل 2/ 7 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 6/ 10 درصد کاهش داشته است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
  آرشیو