مدیران خودروعصر اعتبار

ساختمان شیشه ای اپل کارمندان را زخمی کرد

عصر ساختمان- کارمندان اپل که به ساختمان شیشه ای جدید این شرکت نقل مکان کرده اند، به علت طراحی جدید و بی توجهی چند بار به دیوارهای آن برخورد کرده و دچار مشکل شده اند.

ساختمان شیشه ای اپل کارمندان را زخمی کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، این شرکت ساختمان تازه ای به شکل فضاپیما را با صرف هزینه 427 میلیون دلاری در کوپرتینو راه اندازی کرده است که برخورد مداوم افراد حاضر در این ساختمان به دیوارهای شیشه ای آن به سوژه ای مفرح و گاه ناراحت کننده مبدل شده است.

  شیشه ای بودن و شفاف بودن دیوارهای ساختمان مذکور موجب شده تا افرادی که عموما در حال استفاده از گوشی خود هستند، نتوانند به موقع موانع را تشخیص دهند و به شدت با این دیوارها برخورد کنند.

  تکرار زیاد این رویدادها برای کارکنان اپل و دیگر مراجعان به این ساختمان باعث شده تا برچسب هایی بر روی دیوارهای شیشه ای مذکور نصب شود و در این زمینه به افراد هشدار داده شود.

  هیچ یک از این برخوردها تا به حال منجر به جراحت جدی نشده و کار را به شکایت از اپل نکشانده است. البته در سال 2012 یک زن 83 ساله به علت برخورد با یک دیوار شیشه ای در یکی از فروشگاه های اپل مجروح شد و از این شرکت شکایت کرد. شکایت مذکور در خارج از دادگاه بین دو طرف حل و فصل شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی