مدیران خودروعصر اعتبار

جزئیات تعرفه جدید بازرسی‌های اولیه و ادواری آسانسورها + جدول

عصر ساختمان- تعرفۀ مصوب بازرسی‌های اولیه و ادواری آسانسورها در سال۹۷ اعلام شد.

جزئیات تعرفه جدید بازرسی‌های اولیه و ادواری آسانسورها + جدول
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، محمودرضا طاهری با تاکید بر اینکه صدور گواهی پایان کار از سوی شهرداری برای ساختمان‌های جدیدالاحداث، در صورت داشتن گواهی استاندارد آسانسورهای آن بنا صورت می‌گیرد، در این خصوص اظهارداشت: در سال گذشته در استان تهران، بازرسان استاندارد پس از انجام 48هزار و 500 مورد بازرسی از آسانسورها، برای 16هزار و 200 آسانسور تاییدیه کیفیت و استاندارد صادر کردند.

  طاهری با تاکید براینکه صرف دریافت گواهی در زمان راه‌اندازی آسانسور، ضامن ایمنی و استاندارد آن برای کل طول عمر آسانسور نیست، افزود: آسانسورها باید بصورت ماهانه توسط شرکت‌های سرویس و نگهداری مجاز سرویس و بصورت سالانه نیز توسط بازرسان استاندارد بازرسی شوند و گواهی ادواری استاندارد از این اداره‌کل دریافت کنند.

  وی ادامه داد: برای ثبت درخواست بازرسی ادواری آسانسور، شرکت مسؤول سرویس و نگهداری موظف است از طریق ثبت‌نام در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور به آدرس lift.isiri.gov.ir، نسبت به اخذ گواهینامه ادواری اقدام نماید. شهروندان می‌توانند، در صورت عدم همکاری شرکت مسؤول سرویس و نگهداری برای اخذ گواهینامه ادواری، از طریق اتحادیه آسانسور و از طریق سامانه تلفنی2- 88919351 مراتب را گزارش و پیگیری کنند.

  تعرفۀ مصوب بازرسی‌های اولیه و ادورای آسانسورها در سال 97 به شرح زیر است:

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی