مدیران خودروعصر اعتبار

پرداخت ۶ میلیارد تسهیلات و کمک بلاعوض به سیل‌زدگان لرستانی

عصر ساختمان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: تاکنون شش میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به سیل‌زدگان لرستانی پرداخت شده است.

پرداخت ۶ میلیارد تسهیلات و کمک بلاعوض به سیل‌زدگان لرستانی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، دکتر احمد مرادپور با اشاره به اینکه تاکنون 6 میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به سیل‌زدگان پرداخت شده است، بیان کرد: پرداخت این تسهیلات و کمک‌های بلاعوض بدین گونه بوده که واحدهایی که به‌صورت کلی در شهر و روستا خسارت به آن‌ها وارد شده است، 15 میلیون تومان وام و 5 میلیون تومان کمک بلاعوض به آن‌ها پرداخت می‌شود.

  وی افزود: واحدهایی که به‌صورت جزئی در این سیلاب خسارت‌دیده 10 میلیون تومان وام کم‌بهره و سه میلیون تومان کمک بلاعوض از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پرداخت می‌شود.

  مرادپور یادآور شد: واحدهایی که باید احداث شوند در روستاها 40 میلیون تومان وام و 10 میلیون تومان کمک بلاعوض به آن‌ها پرداخت می‌شود.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در ادامه یادآور شد: در شهرهای استان برای واحدهای احداثی خسارت‌دیده 50 میلیون تومان وام و 12 میلیون تومان کمک بلاعوض توسط بنیاد مسکن پرداخت می‌شود.

  وی گفت: به همه واحدهایی که در سیل اخیر در لرستان خسارت‌دیده‌اند، وام و کمک بلاعوض تعلق می‌گیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی