مدیران خودروعصر اعتبار

آتش سوزی در انبار ضایعات شرکت پتروکیمیای ابن سینا

عصر ساختمان- صبح امروز انبار‌ ضایعات پشم سنگ شرکت پتروکیمیای ابن سینا واقع در سایت دو منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی (ماهشهر) دچار حریق شد.

آتش سوزی در انبار ضایعات شرکت پتروکیمیای ابن سینا
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، صبح امروز انبار‌ ضایعات پشم سنگ شرکت پتروکیمیای ابن سینا واقع در سایت دو منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی (ماهشهر) دچار حریق شد.

  در پی اعلام این حادثه، ایستگاه سایت یک آتش نشانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، یک واحد اطفای حریق را برای کنترل آتش به محل اعزام کرد.

  پیگیری خبرنگار فارس حاکی است از همان دقایق ابتدایی عملیات اطفای حریق انجام شد و به سرعت حادثه تحت کنترل قرار گرفت و خوشبختانه تاکنون آتش سوزی این انبار مهار شده است.

  این گزارش حاکی است این حادثه خسارت جانی نداشت و علت وقوع آن در دست بررسی است.

  شرکت پتروکیمیای ابن‌سینا در سال 1385 و با هدف تولید محصولاتی از قبیل انیدرید مالئیک، بوتان دی ال و پلی بوتیلن ترفتالات تاسیس شد. فاز اول پروژه تولید انیدرید مالئیک، نرمال بوتان و ایزوبوتان در سال 1393 آغاز شد؛ فاز اول پروژه در حال اجرا است و دارای پیشرفتی در حدود 70 درصدی است و انتظار می‌رود واحد جداسازی بوتان در سه ماهه اول و واحد انیدرید مالئیک در سه ماهه دوم سال 1398 به بهره‌برداری برسد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی