مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس خبر داد

مشاور املاک متخلف ۴ میلیارد جریمه شد

عصر ساختمان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از جریمه یک میلیارد ریالی مالک یک مشاور املاک به دلیل گرانفروشی خبر داد و گفت: این مشاور املاک متخلف همچنین به جریمه نقدی سه برابر این میزان در حق دولت هم محکوم شده است.

مشاور املاک متخلف ۴ میلیارد جریمه شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: با مراجعه فردی به تعزیرات حکومتی استان و شکایت از یک مشاور املاک متخلف در مورد اخذ وجه اضافه در حق کمیسیون، رسیدگی به موضوع در دستور کار شعبه نهم تعزیرات حکومتی استان قرار گرفت.

    وی افزود: شاکی اعلام کرده بود که برای فروش ملک مسکونی خود به یک مشاور املاک مراجعه کرده و بعد از انجام کار، مشاور املاک مذکور مبلغ هنگفتی را برای حق کمیسیون از وی دریافت کرده است.

    مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به احضار مسئول مشاور املاک به تعزیرات، تصریح کرد: در بررسی‌های به عمل آمده توسط شعبه مشخص شد که مسئول این مشاور املاک مبلغ یک میلیارد ریال اضافه بابت حق کمیسیون دریافت کرده که با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده این واحد صنفی را به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال به شاکی و جریمه نقدی به میزان سه میلیارد ریال در حق دولت محکوم کرد.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی