مدیران خودروعصر اعتبار

بدون نیاز به کارمند، چک و سفته؛

پرداخت آسان تسهیلات به سیل زدگان

عصر ساختمان- متقاضیان مراجعه کننده به بنیاد مسکن در مناطق سیل زده برای دریافت تسهیلات نیاز به همراه آوردن کارمند رسمی و داشتن چک و سفته ندارند.

پرداخت آسان تسهیلات به سیل زدگان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مدیر عامل بنیاد مسکن در حاشیه جلسه بررسی مشکلات مربوط به پرداخت تسهیلات مسکن مناطق سیل زده که در وزارت کشور برگزار شد در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: برخی بانک ها وثیقه زیادی از متقاضیان درخواست کرده اند اما گفتیم حتی نیاز به کارمند رسمی، چک و سفته نیست و سه نفر می توانند به صورت زنجیره ای به همدیگر ضمانت دهند.
  علیرضا تابش گفت: برای نوسازی مسکن در شهرهای آسیب دیده 50 میلیون در روستاها 40 میلیون و همچنین برای تعمیرات مسکن 15 میلیون و برای معیشت یا همان تامین وسایل نیز 15 میلیون تومان پرداخت می شود که البته این وام ها بدون پرداخت های بلاعوض است.
  مدیر عامل بنیاد مسکن افزود: نوسازی 30 هزار واحد مسکونی، بازسازی و تعمیر 40 هزار واحد مسکونی و همچنین تامین وسایل و معیشت 42 هزار خانوار از تعهدات ماست که باید آن را تا پایان به انجام برسانیم.
  تابش تاکید کرد: قرار شد در مناطق سیل زده شعبه های مشخصی را مستقر کنیم تا مردم در آن شعبه ها کارهای خود را برای تشکیل پرونده به منظور دریافت تسهیلات مسکن به سهولت انجام دهند و پرداخت ها هم به آسانی صورت گیرد و از سوی دیگر این گونه نیست که کسانی که به بانک ها بدهی دارند نتوانند از تسهیلات مسکن استفاده کنند چرا که این یک موضوع مهم دیگری است که دولت آن را به طور ویژه برای حل مشکلات مردم این مناطق در دستور کار قرار داده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی