مدیران خودروعصر اعتبار

لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

منتظر تهیه پیشنهاد مدونی برای تعیین تکلیف اختصاص ۱۴ میلیارد دلار و موضوع مسکن هستیم

عصر ساختمان- یک عضو فراکسیون ولایی مجلس خواستار تعیین تکلیف موضوع اختصاص ۱۴ میلیارد دلار ارز برای تأمین کالاهای اساسی و برگزاری جلسه‌ای در مجلس در این باره شد.

منتظر تهیه پیشنهاد مدونی برای تعیین تکلیف اختصاص ۱۴ میلیارد دلار و موضوع مسکن هستیم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (شنبه) در تذکری خطاب به علی لاریجانی اظهار کرد: دو هفته پیش به ملت ایران قول دادید که راجع به 14 میلیارد دلار اختصاص ارز برای تأمین کالاهای اساسی جلسه‌ای در کمیسیون برنامه و سپس در صحن مجلس گذاشته شود. دو هفته از آن قول می‌گذرد. وزیر اقتصاد در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکرد.

  وی افزود: مردم گرفتار هستند. تعیین تکلیف کنید تا وضعیت روشن شود. همچون موضوع بنزین که مجلس ورود پیدا کرد و با حضور دولت تصمیم درستی گرفته شد.

  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: مساله را پیگیری کردیم، آقای تاجگردون گزارشی از آن جلسه ارائه کرد.

  وی افزود: قرار شد جلسه‌ای با مرکز پژوهش‌ها و صاحب نظران برگزار شود تا در این باره سریع موضوعی تدوین و ارائه شود. قدری پیچیدگی دارد ولی روی آن بحث شد، قرار است در این باره و موضوع مسکن پیشنهاد مدونی ارائه شود، منتظریم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی