مدیران خودروعصر اعتبار

قیمت «۳۵۳۵»

قیمت ملک در ارزان‌ترین منطقه تهران

عصر ساختمان- بررسی وضعیت خرید و فروش ملک در ارزان ترین منطقه تهران نشان می دهد تقاضا برای واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متری در این محدوده جغرافیایی بالاست.

قیمت ملک در ارزان‌ترین منطقه تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خبرآنلاین، در حالی که متوسط قیمت ملک در منطقه هجده تهران در حدود 5 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شده است، بررسی ها نشان می دهد واحدهای به قیمت رسیده در این مناطق با عمر بیش از 10 سال از 2 میلیون و 400 هزار تومان تا هشت میلیون تومان قیمت خورده است.

    آمارهای ارائه شده در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نشان می دهد قیمت یک باب واحدی مسکونی در یافت آباد با متراژ 67 متر به قیمت 5 میلیون و 200 هزار تومان در خرداد ماه به فروش رسیده است. در منطقه 18، محله بهداشت نیز واحد مسکونی با عمر 24 سال ، و مساحت 64 متر به قیمت 155 میلیون تومان فروخته شد . قیمت هر متر مربع این ملک 2 میلیون و 407 هزار تومان بود . در همین محله واحد مسکونی دیگری با متراژ 79 متر به قیمت 395 میلیون تومان در ماه جاری فروخته شد . قیمت هر متر مربع این ملک 4 میلیون و 981 هزار تومان و عمر این آپارتمان 18 سال بود .

    بر این اساس یک واحد 18 ساله 65 متری نیز در محله بهداشت منطقه 18 به قیمت 520 میلیون تومان، از قرار هر متر هشت میلیون تومان فروخته شده است.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی