مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران:

۱۸۰۰طرح بازآفرینی شهری در کشور اجرا می‌شود

عصر ساختمان- سیدمحمد پژمان گفت: ۱۸۰۰ طرح بازآفرینی شهری از محل تبصره ۱۸ بودجه در مناطق مختلف کشور اجرا می‌شود.

۱۸۰۰طرح بازآفرینی شهری در کشور اجرا می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، سیدمحمد پژمان روز پنجشنبه درحاشیه بازدید از طرح‌های بازآفرینی شهر دوگنبدان در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این، طرح‌ها شامل بوستان‌ها و پارک‌های محله‌ای، پل، آسفالت، بهسازی معابر و جدول گذاری با اعتبار بیش از 15 هزار میلیارد ریال در 543 شهر کشور اجرا خواهد شد.
  وی بیان کرد: پنج میلیون و700 هزار واحد مسکونی در 141 هزار هکتار بافت فرسوده کشور وجود دارد.

  پژمان افزود: تاکنون 400 هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده کشور با استفاده از تسهیلات بانکی ارزان قیمت نوسازی شده است..
  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران تصریح کرد: تعهدات امسال در زمینه بازسازی واحدهای مسکونی شهری بافت فرسوده کشور 100 هزار واحد است که تسهیلات بانکی 400 و 500 میلیون ریالی به هر واحد مسکونی اختصاص یافته است،
  پژمان بیان کرد: طرح‌های بازآفرینی شهری متشکل از نوسازی واحدهای مسکونی و اجرای طرح‌های محرک با هدف افزایش رفاه و رضایتمندی ساکنان از سوی دولت انجام می‌شود که مشارکت مردم و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شرط موفقیت آن است.

  وی در مورد طرح‌های بازآفرینی شهری دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران گفت: هفت طرح بازآفرینی در این شهر با 82 میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست.

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران تصریح کرد: نوسازی واحدهای مسکونی بافت‌های فرسوده این شهر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  وی ابراز داشت: با توجه به فرازو نشیب‌هایی که در زمینه نوسازی بافت‌های فرسوده وجود دارد این شهر الگویی موفق از اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری است.

  پژمان گفت: نوسازی سه هزار واحد مسکونی در بافت 164 هکتاری بافت فرسوده دوگنبدان پیش بینی شده است که تاکنون یک هزار و 100 واحد آن بهره برداری و 500 واحد دیگر در دست ساخت است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی و روز پنجشنبه از طرح‌های بازآفرینی شهری دوگنبدان بازدید کردند.

  شهر یک صدهزار نفری دوگنبدان مرکز شهرستان نفتخیز گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو