مدیران خودروعصر اعتبار

گرانی عجیب اجاره خانه در محروم‌ترین محله تهران

عصر ساختمان- قیمت اجاره بها امروز افزایشی قابل توجه را تجربه کرده است و صدای پای گرانی حالا در محروم‌ترین مناطق تهران به گوش می رسد.

گرانی عجیب اجاره خانه در محروم‌ترین محله تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از خبرآنلاین، بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت اجاره بها در دروازه غار، یکی از محروم‌ترین محلات تهران افزایشی قابل توجه را تجربه کرده است. در حالی که بررسی‌ها نشان می‌دهد سال گذشته اجاره واحدی 66 متری در این منطقه با ودیعه 3 میلیون تومانی و اجاره هشتصد هزار تومانی صورت گرفته است، امسال رقم‌ها افزایشی عجیب را شاهد است.

   در عین حال قرارداد واحدی 154 متری در بهار گذشته با 10 میلیون ودیعه و 600 هزار تومان اجاره ماهانه،منعقد شده است اما قیمت‌ها در سال جاری با رشدی چشمگیر مواجه بود به طوری که تمدیدی قرارداد برای بسیاری از ساکنان این مناطق غیر ممکن شده است.

  در بهار امسال در این منطقه قرارداد واحدی 220 متری به صورت دربستی به قیمت 180 میلیون تومان منعقد شده است. واحد 56 متری،هشت سال ساخت نیز به قیمت 55 میلیون تومان رهن شده است.

  قیمت واحدی 35 متری با شش سال ساخت، 10 میلیون تومان ودیعه و 450 هزار تومان اجاره اعلام شده است.قرارداد واحدی 60 متری ، شش سال ساخت نیز با قیمت 65 میلیون رهن و 500 هزار تومان اجاره بسته شد. واحدی 40 متری، 30 سال ساخت نیز 10 میلیون پول پیش و ماهانه 400 هزار تومان اجاره رفت.

  قیمت اجاره واحدی 48 متری ، یازده سال ساخت نیز 15 میلیون رهن و 550 هزار تومان اجاره اعلام شد. در عین حال بهای اجاره واحدی 58 متری نیز 10 میلیون ودیعه و یک میلیون و 150 هزار تومان ماهانه است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی