مدیران خودروعصر اعتبار

شرایط خرید عرصه با سفته فراهم شد؛

تخفیف ۶۵درصدی فروش زمین مسکن مهر هشتگرد

عصر ساختمان- نایب رئیس هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد از ارائه تخفیف تا ۶۵درصد فروش عرصه مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: در حال حاضر مالکان مسکن مهر ۱۰ تا ۱۷میلیون تومان بابت خرید زمین برای هر واحد به صورت نقد و اقساط پرداخت می‌کنند.

تخفیف ۶۵درصدی فروش زمین مسکن مهر هشتگرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، محمدعلی حاجی‌زاده با بیان این‌که طرح مسکن مهر برای خانه‌دار کردن قشر کم‌درآمد جامعه اجرایی شد، اظهار کرد:‌ بر این اساس تسهیلات با بهره‌ کم تزریق شد؛ به علاوه این زمین با اجاره 99 ساله محاسبه شد تا قیمت تمام‌شده مسکن به حداقل برسد.

  وی افزود: با توجه به مصوبات دولت و دستورالعمل‌های ابلاغی  وزارت راه و شهرسازی طرح‌های خوبی تدوین شده تا بر اساس آن مردم هم صاحب اعیان باشند هم عرصه (زمین).

  وی با اعلام این‌که عرصه به‌صورت نقدی و اقساط قابل خریداری است، ادامه داد:‌ در صورت خرید نقدی متقاضی مشمول 30درصد تخفیف خواهد شد. در خرید قسطی نیز متقاضی 20درصد به‌صورت نقد و مابقی را در اقساط 5 ساله پرداخت خواهد کرد.

  نایب رئیس هیئت‌مدیره شرکت عمران هشتگرد با بیان این‌که متقاضیانی که در روش قسطی چک نداشته باشند می‌توانند از طریق سفته اقدام به خرید عرصه کنند، افزود: برای دستگاه‌های حمایتی و بهزیستی علاوه بر تخفیف 30درصدی، دولت 20درصد تخفیف قائل شده است. برای موارد خاصی هم که این مجوز را به هیئت مدیره داده‌اند 15درصد تخفیف اعمال می‌شود.

  حاجی‌زاده با اشاره به این‌که برای پروژه‌هایی که 50درصد متقاضیان برای خرید عرصه مراجعه کنند 15درصد تخفیف موارد خاص اعمال خواهد شد، اظهار کرد:‌  100درصد منابع حاصل از فروش عرصه واحدهای مسکن مهر صرف تکمیل پروژه‌ها و توسعه شهر در حوزه‌های زیربنایی و روبنایی می‌شود.

  وی با تأکید بر این‌که خرید زمین مسکن مهر برای متقاضیان ارزش افزوده مناسبی را به‌دنبال دارد، گفت: از سوی دیگر بهره‌برداری از مترو طی ماه‌های آینده، افزایش چنددرصدی قیمت را در پی داشته است. به‌طور قطع با نزدیک‌تر شدن به زمان افتتاح و بهره‌برداری از متروی هشتگرد قیمت‌های مسکن و به تبع آن قیمت کارشناسی زمین واحدهای این طرح افزایش می‌یابد.

  وی در ادامه به تمهیدات شرکت عمران هشتگرد برای جذب سرمایه بخش خصوصی خبر داد و با اشاره به این‌که تاکنون 4 قرارداد سرمایه‌گذاری امضا شده که پروژه‌های آن تا آخر تابستان به بهره‌برداری می‌رسد، یادآور شد: 25 تفاهمنامه نیز در شرف عقد قرارداد قرار دارد که در بخش‌های رفاهی، تجاری، بازار روز، فضای سبز و ورزشی اجرا خواهد شد.

  نایب رئیس هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد با اشاره به برنامه وزارت راه و شهرسازی برای تولید و عرضه مسکن گفت:‌ در این برنامه در شهر جدید هشتگرد 18هزار واحد مسکونی در سال جاری ساخته می‌شود.

  *قیمت 10 تا 17 میلیون تومانی عرصه مسکن مهر

  حاجی‌زاده در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که قیمت زمین واحدهای مسکن مهر چه رقمی است،‌ افزود:‌ سال گذشته میانگین قیمت زمین‌های مسکن مهر 6 تا 10میلیون تومان بود که امسال بر اساس قیمت کارشناسی بین  10 تا 17میلیون تومان است. به گفته وی، موقعیت و توپوگرافی پروژه‌ها در قیمت عرصه واحدهای مسکن مهر تأثیرگذار است. در حال حاضر  متقاضیان فازهای 3 و 4 با توجه به مرغوبیتی که دارند قیمت بالاتری را باید برای خرید زمین پرداخت کنند.

  وی همچنین با تأکید بر این‌که مالکانی که عرصه مسکن مهر را خریداری می‌کنند نقل و انتقال آن را بدون مشکل انجام می‌دهند، گفت: هم‌اکنون هر مترمربع واحد مسکن مهر 99 ساله حدود 2میلیون تومان و واحدهای خودمالکی بین 3.5 تا 5میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

  وی تصریح کرد: قیمت زمین در شهر جدید هشتگرد که شرکت عمران برای آن فراخوان می‌دهد برای هر مترمربع یک تا 1.5 میلیون تومان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
  آرشیو