مدیران خودروعصر اعتبار

معاون توسعه آزادراهها در شرکت ساخت تغییر کرد

عصر ساختمان- با حکم معاون وزیر راه، جلال بهرامی جایگزین سیدحسین میرشفیع در معاونت ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل شد.

معاون توسعه آزادراهها در شرکت ساخت تغییر کرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از  شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، امروز  (سه شنبه 8 مرداد) در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت ساخت و توسعه، جلال بهرامی به عنوان معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های این شرکت، جایگزین سید حسین میرشفیع شد.

  خیرالله خادمی در این مراسم با اشاره به توسعه شبکه آزادراهی کشور گفت:‌ توسعه و گسترش شاهراه‌های ارتباطی ایمن و مطمئن ضمن صرفه‌جویی در زمان سفر نقش مهمی در افزایش ایمنی و رفاه هموطنان دارد و اقدامی در راستای منافع ملی کشور محسوب می‌شود.

  خادمی از  سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به عنوان یکی از ارکان اساسی توسعه شبکه آزادراهی کشور یاد کرد و گفت: بخش خصوصی همیشه پشتیبان و همراه ما در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور بوده و این وظیفه ما است تا به عنوان یک مجموعه تخصصی دولتی که متولی این امر در کشور است ضمن ادای احترام به این روحیه سازندگی، اولویت‌های توسعه کشور را به منظور مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی مشخص کنیم.

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه ضمن اشاره به توسعه شبکه ریلی کشور در سال گذشته اظهار داشت: برنامه‌ریزی شده است  تا در سال جاری و آینده با اولویت بندی آزادراه‌های در دست ساخت، توسعه شبکه آزادراهی کشور در دستور کار قرار گیرد به نحوی که حدود 600 کیلومتر طی سال‌های 98 و 99 به طول شبکه آزادراهی کشور افزوده شود.

  وی ساماندهی ترافیک استان‌های تهران و البرز را یکی از مهمترین کارکردهای آزادراه‌های در دست تکمیل دانست و اظهار داشت: منطقه یک آزادراه تهران- شمال، آزادراه کنارگذر جنوبی تهران و آزادراه همت- کرج  بخشی از آزادراه‌هایی هستند که نقش حیاتی در رفع گلوگاه‌های ترافیکی این دو استان خواهند داشت.

  معاون وزیر راه افزود: آزادراه جنوبی تهران نقطه اتصال تمامی بزرگراه‌ها و راه‌های منشعب از پایتخت و استان البرز است و نقش استراتژیک و پدافند غیرعامل برای تهران دارد.

  سید حسین میرشفیع نیز در این مراسم با اشاره به بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود در شرکت عنوان کرد: لزوم توجه بیشتر به بخش خصوصی، بهره‌مندی از توان مهندسان داخلی و پشتکار عوامل موثر در تحقق این برنامه‌ها خواهد بود.

  جلال بهرامی نیز ضمن تقدیر از زحمات میرشفیع اظهار امیدواری کرد که بتواند با یاری سایر همکاران و با شعار حمایت از بخش خصوصی تمامی اهداف تعیین شده را محقق سازد.

  گفتنی است جلال بهرامی پیش از این در سمت مدیرعاملی شرکت راهسازی و عمران ایران مشغول به فعالیت بوده و هم اکنون به عنوان عضو هیئت مدیره و معاون ساخت وتوسعه آزادراه‌ها در شرکت ساخت و توسعه حضور دارد.

  میرشفیع نیز پیش از حضور در شرکت ساخت و توسعه، معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی بود که با اصلاح ساختار این وزارتخانه و حذف معاونت راه روستایی، به شرکت ساخت و توسعه منتقل شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۳ ماه پیش
  آرشیو