مدیران خودروعصر اعتبار

اختصاص زمین های شهری برای توسعه گرمسار

عصر ساختمان-معاون عمرانی استانداری سمنان: شهرداری و اداره مسکن و راه و شهر سازی طرح های واگذاری زمین های خود به ارگان های دولتی جهت ایجاد یک خط توسعه در گرمسار فراهم نمایند.

اختصاص زمین های شهری برای توسعه گرمسار
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از صدا و سیما، جلسه بررسی تامین و تخصیص زمین با کاربری آموزشی با حضور معاون عمرانی استانداری سمنان و نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار گرمسار در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد .

  در این جلسه منوچهر فخری معاون عمرانی استاندار سمنان به برنامه ریزی برای ایجاد یک برنامه توسعه برای شهرستان گرمسار اشاره کرد و گفت: ساخت مدرسه و مکان های آموزشی باید با ایجاد تضمین های جمعیتی و پر جمعیت باشد تا مردم در آسایش بهتری قرار گیرند و در محدوده های پر جمعیت مسکن و شهر سازی به دنبال تملک زمین های شهری باشد تا پروژه های مهم توسعه ای اجرا شود .
  فخری افزود: شهرستان گرمسار به دلیل نزدیکی به پایتخت باید رشد جمعیتی را در نظر بگیرد تا بتواند توسعه ای امکانات را تضمین نمیاد .
  فخری افزود: شهرداری در اجرای پروژ های شهری همکاری بیشتری داشته باشد و در بافت های قدیمی به دنبال توسعه امکانات شهری باشند .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی