مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس سازمان بسیج مستضعفین :

۱۱ هزار و پانصد خانه در مناطق سیل زده ترمیم و ساخته شد

عصر ساختمان- رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ترمیم و ساخت ۱۱ هزار و پانصد خانه در مناطق سیل زده توسط بسیج خبر داد.

۱۱ هزار و پانصد خانه در مناطق سیل زده ترمیم و ساخته شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین انعقاد تفاهم نامه مشرک با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: ما توانستیم پنجمین دهه انقلاب را با افتخار آغاز کنیم که بیانیه رهبری نیز در این رابطه بر حضور سازمان یافته مردم و جوانان برای پیشرفت نظام و انقلاب تاکید داشتند.

  وی افزود: چهل سال عمر پر برکت انقلاب کارنامه‌های درخشانی دارد و در این بین باید به کم و کاستی‌هایی نیز توجه بر همین اساس از ظرفیت‌های مردمی بیشتر استفاده شود.

  سردار سلیمانی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی عصاره مردم است و اگر سازمان بسیج در کنار مجلس قرار بگیرد می‌تواند سرعت تحقق برنامه ها را افزایش دهد.

  وی تصریح کرد: در کشور میلیون ها نفر عضو بسیج هستند و از نظر ما هرکس به دنبال موفقیت روز افزون کشور و میهن است در قالب تفکر بسیجی قرار دارد.در این بین سازمان بسیج هم تلاش دارد برنامه‌های نظام به واسطه سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها تسریع یابد.

  رئیس سازمان بسیج عنوان کرد: این همکاری با مجلس را به فال نیک می‌گیریم تا با سایر سازمان‌های کشور نیز وارد همکاری شویم. بسیج در همکاری با سایر دستگاه‌های کشور است و در واقع سازمان بسیج در عرض دستگاهی قرار نمی‌گیرد و طول ماموریت‌های آنها عمل می‌کند.

  وی افزود: ما در استان‌ها از مجمع بسیج استانی بهره مند هستیم که یک تشکل مردمی محسوب می‌شود و با فعال کردن کارگروه‌های تخصصی راهکارهای مفید را ارائه می‌کنند. همچنین امروز این امکان در سازمان بسیج وجود دارد که با روش‌های فناوری رسانه می‌توان با دورترین ارکان بسیج دراقصی نقاط کشور ارتباط برقرار کرد.بر همین اساس شبکه شباب از دستاوردهای فناوری رسانه‌ای است که سازمان بسیج از آن بهره مند شده است.

  سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: از نگاه خوب رئیس مجلس و همه نمایندگان که در تعامل و پشتیبانی بسیج سنگ تمام می‌گذارند تشکر می‌کنم.امیدوارم در سایه این همکاری‌ها برای مردم عزیز و انقلاب اسلامی در پنجمین دهه انقلاب گام‌های مستحکم تری برداریم.

  وی تصریح کرد: در بسیج هر برنامه‌ای که به صورت مردمی برگزار می‌شود کیفیت آن برنامه‌ها اعجازبرانگیز می‌شود و مردم به زیبایی اهداف و ماموریت‌ها را محقق می‌کنند.

  رئیس سازمان بسیج عنوان کرد: در بحث محرومیت زدایی نیز مشارکت مردمی ضامن اتفاقات بزرگ شد.بر همین اساس هر دستگاهی برای موفقیت باید از مشارکت‌های مردمی بهره مند باشد.در مناطق سیل زده 11 هزار و پانصد مسکن ترمیم و ساخته شد که در تحقق آن شاهد مشارکت معجزه آسای مردم بودیم.لذا انعقاد تفاهم با مجلس می‌تواند در رابطه  بهره مندی از ظرفیت‌های مردمی نقش بسزایی داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
  آرشیو