مدیران خودروعصر اعتبار

بمناسبت هفته دولت صورت می گیرد؛

افتتاح ۴۸۰۰ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن در آذربایجان شرقی

عصر ساختمان- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هفته دولت پروژه هایی به ارزش بیش از چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان به بهره برداری می رسد.

افتتاح ۴۸۰۰ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن در آذربایجان شرقی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، حافظ باباپور پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت: طرح ها و پروژه های بنیاد مسکن امسال نیز سهم قابل توجهی از بهره برداری های پیش بینی شده برای گرامیداشت این ایام را به خود اختصاص داده اند به طوری که در این هفته شاهد افتتاح پروژه های متعددی به ارزش بیش از چهار هزار و 800 میلیارد ریال در روستاهای استان خواهیم بود.

  وی در تشریح جزئیات این طرح ها و پروژه ها افزود: بهره برداری از چهار هزار و 62 میلیارد پروژه در بخش طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی بخشی از این طرح هاست که در سطح کلیه روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر صورت خواهد گرفت.

  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش 60 درصدی تسهیلات بانکی در این بخش گفت: خوشبختانه با تمهیدات مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در خصوص تسهیل امور مرتبط با این طرح نظیر انجام رایگان نقشه کشی و نظارت بر ساخت واحد های روستایی، رتبه دوم کشوری را در جذب اعتبارات بانکی برای طرح های بهسازی و نوسازی مسکن روستایی کسب کرده ایم.

  وی افتتاح 299 میلیارد ریال پروژه در حوزه واحدهای آسیب دیده از سوانح را بخش دیگری از طرح های هفته دولت این اداره کل برشمرد و تصریح کرد: 251 هزار میلیارد ریال از این پروژه ها مربوط به بازسازی مناطق آسیب دیده در زلزله و سیل سال 96 است و 48 هزار میلیارد نیز به کمک های بلاعوض واحدهای آسیب دیده می شود.

  باباپور با بیان اینکه 76 میلیارد ریال طرح نیز در قالب برنامه جامع تامین اقشار کم درآمد در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید، گفت: اعطای 548 سند روستایی و 299 جلد سند شهری با 138 میلیون ریال، اجرای طرح هادی در 22 روستا با 120 میلیارد ریال اعتبار و آسفالت ریزی معابر 25 روستا با 245 میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی هستند که هفته دولت در آذربایجان شرقی به بهره برداری خواهند رسید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • ۰
  • ۰
  • هفته نامه
  • ۰
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۳ ماه پیش
  آرشیو