مدیران خودروعصر اعتبار

آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از چهارشنبه

عصر ساختمان- مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه خبرداد.

آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از چهارشنبه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، داریوش حسینی اظهار کرد اظهار کرد: ثبت‌نام طرح اقدام ملی در چهارمحال و بختیاری از روز چهارشنبه 13 آذرماه ساعت 10 صبح همزمان در استان‌های همدان، یزد،خوزستان و کرمانشاه آغاز و تا ساعت 24 روز شنبه 13 آذرماه ادامه دارد.

  حسینی با اشاره به ساخت 2100 واحد مسکن در طرح اقدام ملی در سطح استان، گفت: از این تعداد، 1000 واحد تعهد راه و شهرسازی و 1100 واحد تعهد بنیاد مسکن خواهد بود.

  مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ثبت‌نام تنها از طریق سامانه tem.mrud.ir امکان پذیر خواهد بود.

  وی در خصوص شرایط متقاضیان در این طرح، افزود: در این طرح شروط اصلی تاهل فاقد مالکیت خصوصی، عدم استفاده از امکانات دولتی از قبیل زمین، آپارتمان یا تسهیلات ویژه یارانه دار و داشتن 5 سال سابقه سکونت در شهر لحاظ شده است.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان کرد: توانایی تامین هزینه ساخت مسکن به غیر از تسهیلات بانک و امکان سپرده گذاری 300 میلیون ریال در بانک مسکن به منظور اطمینان از توانایی متقاضی از دیگر شرط‌های ثبت‌نام است و زنان خود سرپرست نیز باید حداقل 35 سال سن داشته باشند تا بتوانند دراین طرح نام نویسی کنند.

  وی میزان تسهیلات طرح اقدام ملی را 75 میلیون تومان و نرخ سود بازپرداخت آن را 18 درصد اعلام کرد و گفت: دراین طرح دوره ساخت خانه ها حداکثر دو سال است و بعد از آن پرداخت اقساط شروع می شود که دوره زمانی باز پرداخت آن حدود 10 سال است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی