مدیران خودروعصر اعتبار

پایان مرحله اول طرح اقدام ملی تا ۷ روز دیگر;

آغاز ثبت‌نام ۶ استان در طرح اقدام ملی مسکن

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت‌نام ۶ استان دیگر از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز و تا ۲۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

آغاز ثبت‌نام ۶ استان در طرح اقدام ملی مسکن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از  باشگاه خبرنگاران، محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازیبا بیان اینکه فردا 10 صبح 23 آذر ماه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن 6 استان دیگر از جمله اصفهان، زنجان، هرمزگان، لرستان، گیلان و مازندران آغاز می‌شود گفت: ثبت‌نام این 6 استان تا 3 روز  دیگر ادامه خواهد داشت، ولی هر زمان که ظرفیت ثبت‌نام تکمیل شود ثبت‌نام  به اتمام می‌رسد.

  او افزود: تجربه روز‌های گذشته نشان داده که ثبت‌نام ظرف چند ساعت انجام و ظرفیت‌ها تکمیل می‌شود.

  محمودزاده با اشاره به اینکه مجموعه استان‌هایی که در مرحله اول ثبت نامشان انجام می‌شود تا پایان آذرماه به اتمام می‌رسد و ثبت‌نام مرحله دوم هم با ظرفیت‌سازی جدید آغاز می‌شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 4 شهر در آیین‌نامه قانون طرح اقدام ملی مسکن مطرح شده است گفت: متقاضیان این طرح باید از اول سال 84 فاقد مالکیت باشند گفت: متقاضیان از ابتدای انقلاب نباید از هیچ امکانات دولتی از جمله زمین، خانه، ملک و تسهیلات یارانه‌ای استفاده کرده باشند و متقاضیان باید متأهل و سابقه سکونت 5 سال در شهر مورد نظر خود را داشته باشند.

  او افزود: متأسفانه بسیاری از متقاضیان بدون توجه به شرایط ثبت‌نام می‌کنند که بلافاصله بعد از  بررسی‌ها در صورتی که فاقد شرایط لازم باشند حذف می‌شوند.

  محمودزاده توضیح داد: متأسفانه متقاضیانی که فاقد شرایط هستند اقدام به ثبت‌نام می‌کنند و همین موضوع علاوه بر آنکه باعث می‌شود افراد واجد شرایط ثبت نام نکنند بلکه باعث می‌شود فرجه زمانی از سیستم‌های دولتی هدر برود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: تاکنون 87 هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند و با توجه به آنکه ثبت‌نام  6 استان دیگر از فردا آغاز می‌شود پیش بینی می‌شود تعداد ثبت‌نام کنندگان به 120 هزار نفر برسد.

  او افزود: تا پایان آذر ماه ثبت‌نام همه استان‌ها به اتمام می‌رسد و مرحله اول ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به پایان می‌رسد.

  محمودزاده تصریح کرد: هفته گذشته ثبت‌نام طرح اقدام ملی در استان‌های سمنان، ایلام، جنوب سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه 22 آذرماه ادامه داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو