مدیران خودروعصر اعتبار

سهم استان مرکزی در طرح اقدام ملی مسکن ۲۲هزار واحد مسکونی است

عصر ساختمان- استاندار مرکزی گفت: سهم استان مرکزی در طرح اقدام ملی مسکن، ساخت ۲۲هزار واحد مسکونی است که انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌های اجرایی، در تامین مسکن که یکی از نیازهای اساسی استان است مساعدت لازم را داشته باشند.

سهم استان مرکزی در طرح اقدام ملی مسکن ۲۲هزار واحد مسکونی است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: طرح اقدام ملی مسکن یک رویداد مثبت بزرگی به ویژه در شهرهای بزرگ است که امید است با اجرای این طرح بتوان در راستای تامین مسکن اقشار مردم، به ویژه متقاضیان مسکن ارزان قیمت، گام‌های موثری برداشت.

    وی با بیان اینکه سهم استان مرکزی در این طرح ساخت 22هزار واحد مسکونی است، افزود: پیشنهادات توسط شهرداری‌ها در شهرستان‌ها،  تا 10روز آتی به دبیرخانه ارسال شود و یک نشست دیگر نیز در این خصوص طی یک ماه آتی برگزار شود تا پس از بررسی دقیق مباحث در شورای مسکن، بتوان عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن استان را در دهه فجر آغاز کرد.
    نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: بانک‌ها بر اساس ضوابط ابلاغی و انبوه‌سازان مسکن در این راستا نقش مهم و بارزی دارند که امید است مشارکت لازم را در اجرای طرح اقدام ملی مسکن ایفا کنند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی