مدیران خودروعصر اعتبار

معاون بازسازى بنیاد مسکن خبر داد:

آغاز بازسازى‌ها در چابهار

عصر ساختمان- معاون بازسازى بنیاد مسکن انقلاب اسلامى با اشاره به اینکه ارزیابى ۸۰ گروه کارشناسى هفته آینده در مناطق سیل زده به اتمام می رسد از توزیع تنخواه ۱۰۰ میلیاردتومانى بین دستگاه هاى اجرایى مناطق سیل زده خبر داد.

آغاز بازسازى‌ها در چابهار
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایلنا، عزیزالله مهدیان، معاون بازسازى بنیاد مسکن انقلاب اسلامى  با اشاره به اینکه یکشنبه دولت اعتبارات مورد نیاز مناطق سیل‌زده را تصویب کرد، گفت: علاوه بر تصویب اعتبارات دولت برای بازسازی مناطق سیل‌زده، 100 میلیارد تومان هم تنخواه به ما داده شد که پرداخت کمک‌های معیشتی را شروع کردیم و به دستگاه‌های اجرایی مناطق سیل‌زده هم تنخواه برای اجرای کارهایشان داده شده است.

  وی گفت: در بحث بازسازی 80 گروه کارشناسی را در سطح استان بسیج کرده ایم که تا اواخر هفته آینده کار کارشناسی را به اتمام می‌رسانند. اما از فردا کار بازسازی را در روستا‌های چابهار شروع می‌کنیم.

  مهدیان یادآور شد: در مناطق روستایی 40 میلیون وام قرض الحسنه و 10 میلیون بلاعوض و 20 میلیون هم وام معیشتی در نظر گرفته شده است و در روستا‌ها هم 10 میلیون برای اسکان موقت داده می‌شود.

  وی همچنین در بخشى از صحبت هاى خود خصوص مسکن خانوده‌های فرعی در مناطق سیل‌زده خوزستان، توضیح داد: این خانواده‌ها می‌توانند از تسهیلات استفاده کنند، اما ستاد معین دیگر کمکی نمی‌کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی